Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom megérteni,...

Csak én nem tudom megérteni, hogy miért járnak 18-24 éves lányok 35-50 közötti férfiakkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni ezt az egészet! Érintettek segítségét kérem!

Köszönöm.

19L


2011. nov. 15. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
49%
Több a zsé.
2011. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak te, vannak még mások is.


Pontosan válaszoltam a kérdésedre. :-)

2011. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
53%
azok járnak ilyenekkel, akik a saját korosztályukban sikertelenek megtalálni a párjukat és bemagyarázzák maguknak, hogy nekik ez kell.
2011. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
54%
Hogy hívják a kislányok rajongását a magasabb rangú érett férfiak iránt?
2011. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen fiatal lányok azt képzelik, hogy egy idősebb férfi többet tud nyújtani nekik.

Legtöbbször a szex terén gondolják ezt, úgymond tanulni akarnak egy jó tanártól, aki, már csak koránál fogva is, megélt már ezt-azt, tehát nyilván tudhat valamit, újat mutathat nekik, gondolják.

Másrészt, anyagiak terén is többet tud adni egy idősebb férfi a fiatala lánynak, hiszen már ekkorra van egzisztenciája, állása, háza, autója, pénze. El tudja vinni étterembe, utazásra, többmindent megengedhet anyagilag magának egy ilyen korú férfi, és sok lányt vonz ez, hogy pénze lévén, többmindenhez hozzájut, míg mondjuk egy korabeli fiú max. elviszi moziba.

Na jó, mindig vannak kivételek, és szélsőségek.

Én csak általánosságban gondolom ezt.

2011. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
63%
apakomplexus?
2011. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondom nem kell rögtön ítélkezni!Én is ezen a véleményen voltam de amikor megismerkedtem egy férfival akkor próbáltam el távolódni tőle mert ugyan már 20 évesen egy 33 évessel?Azután nem tudtam ki verni a fejemből,1 év kihagyás után újra össze hozott a sors minket és engedtem a csábításnak és most nagyon boldog vagyok vele.Nem azt néztem hogy van e pénze,hanem a belső értékeit,amik annyira megfogtak.Akkor azt sem érdekelt hogy csak 7végente látom,nekem ez tiszta szerelem volt semmi hátsó szándék nélkül és nagyon tetszik hogy fiatalos és megértő.4 éve együtt!
2011. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
77%

18-24 éves lányok még nem unják a szexet, hogy "tanultabb"partner kelljen és még nem is a pénzre hajtanak - tekintve, hogy még nem dolgoztak így nincs kialakulva az értékrendjük.

én maradok a fenti véleményemnél.

saját korosztályának épp nem kellett.

és pont akkor befűzte egy "öreg"

2011. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
72%

Marhaság! Csak az ítélkezik, aki még nem volt ilyen helyzetben. Egy normális kapcsolatban nem korosztály, hanem személyiségek találkoznak. Vannak érettebb lányok fiatalabb érzületű férfiakkal. Vannak apakomplexusos lányok pedofil hajlamú pasikkal stb. Lehetne folytatni. S vannak átmenetek is. Benne élve egy ilyen kapcsolatban egy bizonyos idő után eltűnnek a korkülönbségből adódó furcsaságok. Az ilyen kapcsolatra is igaz, hogy összeérnek a felek. Az fiatalabb öregszik, az öregebb fiatalodik.


Nyilván itt nem a celebkategóriás viccpartnerekre gondolok (modell vs vastag buksza), hanem ahol tényleg szerelemféle érzelmek, s a vonzódás dominál.

2011. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
65%

Ím,jöttem példának. 15 voltam,mikor összejöttem 28 éves párommal. Exe kisemmizte,egy számítógépen kívül meg egy bebukott lakáshitelen kívül semmije nem volt. felvállalt engem,a családi agresszióból szabadult lányt. apakomplexus? lehet. De a kapcsolatunk már 3 éve stabilan működik. Csórón,egy apró garzonban,és egy macskával.

18L

2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!