Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire látjátok esélytelennek, vagy siralmasnak a jelenlegi "pasihelyzetet"?

Figyelt kérdés
Ha nem, az jó. De ha igen, akkor mi az ami hiányzik, vagy kiveszett a mai fiúkból? Ha pedig az utóbb a fajsúlyos, ti mit szeretnétek?
2013. nov. 24. 22:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem találom reménytelennek vagy siralmasnak, egyszerűen csak nehéz megtalálni a tényleg hozzám illő pasit. Ami kiveszett sok mai emberből(nem csak a pasikból), az a kitartás, elkötelezettség, hűség, valamint a műveltség, és a mély gondolkodás.
2013. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Felesleges erről vitázni. Kinek ez, kinek az jön be. Ki ilyen, ki olyan.

19. Jogos meglátás, valóban ez a két véglet van többségben.

De nem az összes kevés valamire való kelt már el.

2013. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

19-es.

Te nagyon fura vagy számomra,mert vannak még normálisabbak is csak azt nem feltétlenül a macsó gyerekek között kell keresgélni.

Van amiben igazad van,de azért az ellenkezőjére is van bőven példa szerintem,vagyis én ismerek is olyat,sőt én sem vagyok egy olyan ember,aki elvárná hogy főzve,takarítva,mosva legyen utánam,mert ezeket én magam is simán megcsinálom bármikor,sőt meg is szoktam csinálni itthon rendszeresen.Sőt utálom ha kosz van,és mindig feltakarítom. :)

"a lányokhoz remegő hangon beszélő, görcsös szerencsétlen" ne túlozzunk azért,csak aggódik,parázik picit.

Egyet nem értek,róluk miért beszélsz így,tudod miért olyanok?Nyilván azért,mert még nem volt barátnőjük például,és még kezdők és izgulnak eléggé.Megjegyzem én is ide tartozom,és igen én elismerem zavarban is vagyok ha egy nekem tetsző lány közelében vagyok és beszélek vele.De nyilván te is voltál kezdő,és te sem úgy kezdted,hogy profi voltál benne.Ezért szerintem nem kellene bántani őket,hanem például ha azt mondanád neki,hogy gyere nyugodj meg és beszélgessünk egy jót,akkor nyilván utána már felszabadultabb lenne és tudnátok normálisan kommunikálni vele,vagyis én biztosan így viselkednék.Az eleje csak a nehéz igazából,amíg "eldöntitek" mi legyen a sráccal,mert addig parázik eléggé.Utána már nem,vagyis a legtöbben köztük én is így vagyok vele.

Amúgy vicces,mert én udvarias vagyok a lányokkal,tisztelettudó,kedves és figyelmes.Továbbá komoly kapcsolatot keresek magamnak,ahol hűséges lennék és elkötelezett a nő iránt teljes mértékben.Nem vagyok egy buta ember sem,és sok mindent megtanultam már életem során,így azért tudok értelmesen is gondolkodni,beszélni is.

Direkt írtam ezt a szöveget le,mert valóban igazak ezek mind rám,csak amiket ti leírtatok abból merítettem a tulajdonságokat. :) Ha valaki esetleg kételkedne benne,nyugodtan ismerjen meg,és meglátja a valóságot. :)

2013. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

kedves 19


- én igenis tudok takarítani magam után

- mosni is tudok géppel és kézzel is ha kell

- főzni szoktam és néha sütni ... akár kalácsot is vagy más sütiket

- sőt javító munkákat is elvégzek bármit....és jól

- mérnöki diplomám van

- eddig akárki segítséget kért tőlem valamiben ha elromlott valamije azonnal tudtam segíteni és identifikálni a probléma forrását


- amit fentebb le írtam az ismerőseim tudják rólam és elismerik a tudásom, jártasságom - tehetségem....


- de sehogyan sem fér a fejembe, hogy hogy lehet az, ha randira hívok egy csaj az azonnal húzódozik ....

- volt olyan, hogy ismerőseim "le esett állal" csodálkoztak, hogy ennek is mi a baja velem...

- ronda nem vagyok


- de mégis ott tartok, hogy 25 évesen még nem volt barátnőm,

az a néhány randi amin voltam előre ki volt jelentve, hogy jó de csak baráti alapon jönnek stb stb ....


- félénkségről annyit,hogy én is és szerintem sok más hozzám hasonló is a BUNKÓ csajok miatt nem merünk csak, ügy odamenni egy lányhoz... régebben még meg mertem szólítani őket de most ... vannak olyan lányok akik nagyon bunkók tudnak lenni és lealáznak mindenki előtt... ha meghívod őket pl. egy üdítőre


25f

2013. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

24es vagyok ismét


negatív tulajdonságként egyik lány ismerősöm az mondta, hogy túl szerinte romantikus vagyok

2013. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Én már komolyan megkérdezem, nem bírom tovább...

Ti hogy találtok rá pont a bunkó lányokra? Lehet én forgok túl jó körökben, de minimális számú lányt tudnék mondani, aki bunkón viselkedik azokkal, akik mondjuk meg akarják hívni valamire őket vagy bármi módon ismerkednének. Persze ha olyan stílusban fordulnak feléjük, már ők sem válaszolnak olyan kedvesen, de ki az, aki igen? Komolyan, érzék kell, hogy pont olyan lányokat fogjon ki az ember, aki ennyire bunkó, másrészt szerintem az ilyeneken már megszólalás nélkül is látszik, hogy ilyenek (mondjuk öltözködésén, de az arcukon még inkább).


A kérdésre válaszolva, az a baj nagyon sok mai pasival, hogy sokat rinyálnak. Egy férfi nem rinyál, egyszerűen nem méltó hozzá. (És akkor most messze nem arról van szó, hogy az érzelmeket nem szabadna kimutatni.)

2013. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Oh, én is a remegő hangú szerencsétlenek táborába tartozom, most már legalább tudom hogy felesleges volt eddig -és ez után is a nőknek ´udvarolnom´

nem gond, vannak az életben más jó dolgok is mint a barátnő. Pl egy jónevelt ló, kutya, cica legalább nem köt bele a beszédhibámba, és meghálálják a szeretetet, a törődést. Jó mondjuk ´meghuzni´ nem érdemes őket (a ló nagyot rúg), de valamit, valamiért.

23f

2013. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

88 %, hidd már el, hogy ez a sok panasz nem az emberek ujjából lett kiszopva! Tessék, láthatod, az előtted író is egy teljesen értelmes, normális srác és ennyire értékelik.

Igenis kijelentem, hogy a mai nőállomány jelentős részével komoly bajok vannak. Nem a férfiakkal, velük!!!

2013. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Hiába kedves, megértő, romantikus, udvarias valaki, ha a külseje nem megnyerő.

A mai világba az a döntő tényező, hogy milyen az ember külseje, mennyire néz ki jól és az, hogy mi van a zsebében. Lehet valaki bunkó, kemény, idióta, ha jól néz ki és gazdag, harapnak rá a nők, így már nem az udvarias, kedves srácot fogják előnyben részesíteni.

Ezek a férfiak pedig megkaphatnak bárkit, akit csak akarnak, így ők is a legdögösebb nőket fogják választani, nem pedig a kevésbé szép, de értelmesebb egyedeket. Mindenki a szebbet keresi és választja, ha lehet. A mai világban csupán a belső tulajdonságok alapján már nem lehet megnyerni senkit sem.

Ez a kőkemény igazság.

2013. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Én inkább csak arról a területről beszélnék, ahol én lakok, mert nem tudom, hogy máshol mi a helyzet. Nálunk rengeteg a tucat ember, mind lányban, mind fiúban. Azt tudom mondani, hogy a tucat lányoknak biztos, hogy semmi baja a választékkal, de egy olyan lánynak igen, aki nem egy tucat pasit szeretne, hanem férfit. Nekem igazából nincs bajom a tucat pasikkal, mert van, aki tényleg jól néz ki, de én még nem találkoztam közülük olyannal, akinek lenne önálló személyisége. Az általam megismertek közül mind ugyanolyan volt. Felveszik a stílust és onnantól kezdve kiveszik minden egyéniség. Mindig ugyan az a monoton életmód. Elmegy kondiba, plázázik egyet, mekizik, kiposztol 1000 dolgot egy nap FB-ra, köztük pl., hogy mennyi riba*nc van, és mindenki átba*sza a fejüket. Minden hétvégét a discoban töltenek, tovább készülődnek, mint egy lány, stb. Hangsúlyozom a tucat emberekre értem ezt, és tucatok között nincs kivétel, mert akkor nem lenne tucat. Nekem nincs bajom velük, de már nem tudom elképzelni, hogy ilyen barátom legyen, pedig régebben tetszettek. Nálunk már ők vannak többségben, ezért nehéz tőlük eltérő pasikat találni, és ha a mostani tiniket nézem, egyre nehezebb is lesz.

Ami nekem hiányzik, ahogy már írtam, az egyéniség. Sokan flegmáznak, bunkóznak és rosszul bánnak a másik emberrel. Hiányzik az igazi kedvesség, nem csak a nők iránt, hanem az embertársaik iránt is. Hiányzik a tisztelet, az igazi szeretet, udvariasság.

De én mint lány megemlíteném, hogy nem csak a fiúknál vannak gondok, hanem a lányoknál is.

2013. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!