Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A jelenlegi páromat vagy az ex páromat? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy hosszú évek óta tartó kapcsolatom. Az évek alatt sok jót és még több rosszat megéltünk már, de mégis együtt vagyunk, kitartottunk egymás mellett. A párom közben megérett agyilag is, ahogy kell, komolyan tervezi velem az életet (házasság, család, közös karrier), de én már azt érzem, elég, elfáradtam. Úgy érzem azok a dolgok, amikre mindig vágytam, túl későn érkeznek, ezért már nem tudom úgy értékelni azokat. Túl sok fájdalmat okozott, amikor még nem volt elég érett. Szeretem a párom, de mégis azon gondolkozom, hogy komolyan elköteleződjek-e. A másik probléma viszont az, hogy hosszú évek elteltével össze futottam az ex baráttal. Totális kavarodás van bennem, olyan szinten felkavart a dolog, hogy ha tudnám ő érez-e legalább annyit irántam, mint én ő iránta, lehet nem gondolkoznék ennyit, hogy hogyan tovább, de sajnos nem tudok rajta eligazodni és rá kérdezni sem mertem eddig. A két férfi némely tulajdonságban hasonló, de mégis ellentéte egyik a másiknak. Ami az egyiknél poztív, az a másiknál negatív és így fordítva. Amit nem értek, hogy az ex kapcsolat kb 1 hónapig tartott anno, mégis olyan nyomot hagyott bennem, amit eddig nem is tudtam. És nem tudok ellene tenni, érzem hogy van köztünk egy erős vonzalom egymás iránt, de nem jutunk egyről a kettőre, nem tudom mit akarhat tőlem az ex. Vajon csak szórakozik, vagy komolyan gondolná, de mivel komoly kapcsolatban vagyok, nem lép. Nem értem miért hozta úgy a sors,hogy megint találkozzunk ennyi év után. Ha valaki tudna tanácsot adni, azt megköszönném, mert én döntésképtelen vagyok. Köszönöm!
2013. nov. 7. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hagyd mindkettőt és keress egy harmadikat.Szegény barátod :/
2013. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Az aktuális pasidat sajnálom. Jobbat érdemelne, de mindegy.

2. Az ex-el 1 hónapot bírtál i. Miből gondolod, hogy most működne komolyan?

3. Ha az exedet nem tudtad elfelejteni akkor te belé vagy szerelmes az aktuális csak pótcselekvés. Én lehet megpróbálnám az exel, de ha nem működik akkor új pasit keresnék, és nem a mostanival próbálnám meg újból.

2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom a mostani barátod. Ezt a kérdést nem ide kellett volna írnod. Már magadban eldöntöttwed mit szeretnél. A jelenlegi barátodnak mond el amit ide írtál, hogy már elég, elfáradtál. A másik fiúval meg majd lesz valahogy. De szerintem a jelenlegi kapcsolatod fejezd be, ne csapd be őt aki komolyan tervezné már veled, mert minél tovább húzod az ideét, időd annál nagyobbb lesz a koppanás.
2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok 3. személyt. Vagy az egyik,vagy a másik. Mindkettő nagyon fontos számomra,ezért nem tudom eldönteni melyikkel lenne nekem jó,melyik az,aki mellett tényleg boldog lehetnék.Mert ami most van,az nem nevezhető boldogságnak. :/
2013. nov. 7. 11:35
 5/26 tevetke ***** válasza:
Szerintem amiatt semmiképp se maradj a jelenlegi kapcsolatodban, mert a másik sráccal kapcsolatban nem vagy biztos a dolgodban. Úgy értem itt most úgy tűnik, mintha csak az tartana vissza, hogy nem tudod, az exed mit érez, hogy biztos akarná e ő is újra. Csak amiatt ne maradj a biztos "kényelemben", mert félsz, hogy átmenetileg egyedül maradsz. Igazságtalan lenne a barátoddal szemben is.
2013. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

El sem olvastam a kérdést, de tudom a választ.

Ha valaki a jelenlegi párja mellett odavan egy másikért akkor a jelenlegit hagyni kell. Nem ő az igazi.. Ha valakit elhagytunk egy másikért akkor az exet hagyni kell, ő sem az igazi.

Így a te esetedben egyik férfi sem választás. Ha szeretsz valakit akkor nincs harmadik, nincs ex. Hiába mennél vissza exhez vagy maradnál a mostanival, egyikkel sem leszel boldog..

2013. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Gondolom kb. ez lehet a dilemmád, ha nem is ilyen nagy kontraszttal:


A) skandináv típusú apuka: takarékos, mindent tervező, megbízható, család-centrikus (pelenkamosásra is befogható), de nem érzi benne a nő az igazi szenvedélyt


B) latin szerető: nagyvonalú, igazi macho; amikor udvarol egy nőnek minden földi jóval elhalmozza, nők érzik benne a szenvedélyt, a vele töltött éjszakákat soha nem tudják elfelejteni; de azt is érzik, hogy hosszú távon nem tartani ki velük, vagy ha mégis, akkor előbb-utóbb tulajdonként kezelné őket


36F

2013. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha maradsz a jelenlegivel:


Előny: Úgy tűnik jó irányba megy a jövőd, és leszel még idősebb is, amikor már a nagy érzelmek kora lejár, de ő (legalábbis, ahogy leírtad) melletted lehet akkor, ami nem rossz dolog.


Hátrány: Most erőt kell venni magadon, ami szar és lemondani az új fellángolásról, ez valóban egy szar dolog.



Ha nem maradsz vele:


Előny: Talán meg van a lehetősége, hogy újra összejöttök a régi arccal.


Hátrány: Biztonság felé mutató csávó off.


Take the red pill, take the blue pill...

2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hogy kicsit jobban értsétek a dolgot: A jelenlegi párom többször megcsalt mindeta megbocsájtottam,mert könyörgött és mert a szerelem nagy úr.Azért idővel ebbe el lehet fáradni.Amikor először megcsalt,akkor jöttem össze az exel. Aztán kibékültünk a mostanival. Utána megint nem stimmelt 1-2 dolog,akkor megint kavartunk az exel,akit utána nagyon csúnyán elküldtem megint a mostani miatt,pedig ő nem bántott engem semmivel. Teltek az évek,nálunk zajlottak az események,de már róla nem hallottam,nem tudtam semmit,nyáron össze futottunk,azóta tartjuk a kapcsolatot. Nem bántom egyiket sem,hogy melyik milyen ember,olyan amilyen,de nem nézhetem mindig azt,hogy mi jó a másiknak,akkor hol maradok én?? Én nem adtam vissza a páromnak egy hűtlenséget sem,nem is fogom,de ilyen kétségek között nem tudok döntést hozni.
2013. nov. 7. 11:52
 10/26 tevetke ***** válasza:
Jah... Hát már az első megcsalásnál lapát lett volna a csóka...
2013. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!