Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek jolesik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek jolesik ha a barátotok miattatok verekedik valakivel? Mondjuk valaki rátokhajt valami szorakozohelyen vagy beszolnak nektek

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
verekedni azért nem kell. bár az se jó ha hagyja a francba.. hát mondjuk hogy akkor jó ha biztos hogy ő nyer xd
2013. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mondjuk ö nyer de azért kap ö is
2013. nov. 25. 08:58
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Ha életem mentené meg ezzel, akkor a történtek után eltöltene egy kellemes érzés, főleg ha épp bőrrel megússza.

De egy okos férfi felesleges küzdelmekbe nem bonyolódik. Ezzel csak magát hozza alacsonyabb színvonalra.

2013. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
nem esik jól.inkább szóljanak be vagy valami mint hogy abban a pillanatban aggódjak hogy mi lesz hogy lesz.....
2013. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ilyenkor inkább aggodtok mint szurkoltok?
2013. nov. 25. 09:10
 6/20 A kérdező kommentje:
de ari :)
2013. nov. 25. 09:10
 7/20 anonim ***** válasza:

Alfonzinának igaza van, a felesleges kűzdelmekben. Csak a két nem értelmezése a feleslegesről eléggé eltérő :)

Elfelejti, (ahogy a legtöbb nőtársa is, sőt nem érti, és nem is akarja) hogy a férfi ösztönösen KÖTELESSÉGÉNEK érzi védeni a párját, a tükörbe sem tudna nézni, ha nem csapna le egy félrészeg taperolót.

Ez "balhét" jelent (tehát a valóságban nem csak egy pofon, hanem felhajtás,üvöltözés, káromkodás, szórakozóhelyről kidobnak.) De férfiúi önérzete sérülne igen komolyan ha nem tenné, és nincsen ro**hadtabb érzés, amikor a királylány leb***a a királyfit amikor levágja a sárkány fejét.

2013. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem.A párom ne verekedjen,se értem,se semmi miatt.Primitív dolog.
2013. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

OFF: csak egy gondolat. A nők nem engedik a férfit lovagként viselkedni, de 10 percen belül megint lesz olyan kérdés a GYK-n, hogy hová lettek az igazi férfiak :))))))))

Mert ha a párunkat bántják, a férfi megvédi. A pasi nem.

Kit mit szakit...

2013. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1. meg tudom magam védeni. Ha letapiznak vagy beszólnak, lerázom őket, annyit nem érdemel egy tapló sem, hogy rá vesztegessem az energiám, és a párom is nézem olyan értelmes lénynek, hogy feltudja mérni, hogy amőbák ellen harcolni felesleges. Az szerintem épp elég nagy elégtétel kéne, hogy legyen a kedvesemnek, hogy a próbálkozások után, mégis az Ő karjaiban térek haza, és mint légypiszkot rázom le a zaklatókat.


Meg a magyar jogrend is a zaklatónak ad igazat. Amíg engem nem bántanak, vér nem folyik, addig ha barátom verekedést kezdeményez, még őt varrják be! Hát ezt előzzük meg. Az okos férfi nemcsak az öklével tudd megvédeni egy lányt. Nekem többet jelent, hogy mellettem áll, ott van amikor kérem, és lelki támaszom.

2013. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!