Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kezdtem el járni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el járni valakivel, de nem érzem azt hogy megőrülnék érte meg hogy szerelmes vagyok. Ez normális? Később kialakulhat?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja ismerjük egymást,tetszik meg minden meg aranyos de nincsenek pillangókahasamba,a szerelmes számokról nem ő jut eszembe,ésnem várom epekedve a találkozókat.
2013. nov. 16. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna összejönnöd vele
2013. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Voltam én is ilyenben, nincs értelme húzni egymás idejét.
2013. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Ismerek valakit aki így volt vele pár hét után majd megőrült a srácért
2013. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, már nem fog kialakulni. De ettől még szerintem nem kell szakitani, tölthetitek együtt kellemesen az időtök amig nem jön valaki aki megdobogtatja a szívetek. Jobb mint egyedül :)
2013. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze, tök normális........ Azoknál a degeneráltaknál, akik nem szerelemből jönnek össze valakivel, hanem "csak úgy". Pffff
2013. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek kezdtél el járni vele?
2013. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kerdezo kapcsolatfuggo, azaz mindegy neki kivel van, csak ne egyedul. Eleg szanalmas.
2013. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Egyáltalán nem!Nagyon sokáig voltam magányos...és mikor megismertem a srácot akkor tényleg azt éreztem hogy ő nekem az univerzum....de nem tudom mi változott meg hirtelen.
2013. nov. 16. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod? A megismerkedésnél minden új ember érdekes, netán sokkal vonzóbb, mint később mikor megismered. Megtudod milyen jellem valójában és lehet ez már nem "izgi", nem hoz lázba. Szóval időben szakíts, ha nem szereted. Kösz.
2013. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

2 hónap alatt nem lehet szerelmesnek lenni. 2 hónap alatt max vonzalom, szimpátia alakulhat ki, de mély szerelem nem. szerintem teljesen normális.

és hahó, nem csak akkor jönnek össze az emberek, amikor már hú, de milyen szerelmesek, ezért is van az, hogy nem rögtön az első randin mondogatják egymásnak, hogy "te vagy az igazi, alapítsunk családot"! ehhez idő kell. a járás folyamán megismeri egymást a két fél, úgy igazán, és abból alakul ki a szerelem. persze, összejöhetnek az emberek úgy is, hogy már régóta ismerik egymást és szerelmi vallomással indítják sz eseményeket, de a kérdező itt kifejtette, hogy 2 hónapja(!!!!) ismeri. ennyi idő alatt max megkedvelni lehet valakit, de rendesen igazán megszeretni nem.


kérdező: adj időt magadnak. érzlmi hullámhegyek és -völgyek akadnak mindenkinél. ha viszont a "völgy" rész tart tovább, ha egyáltalán nem érzed úgy, hogy neked mellette a helyed, akkor javaslom, hogy inkább nézz más után. majd. de 2 hónaptól még ne várj csodát. a kezdeti fellángolás múlt el, azt érzed, de a folytatás nem csak magától megy. ha a lobogás után a hosszan tartó, meleget adó, hússütésre alkalmas parazsat keresed, akkor ahhoz bizony idő kell, mint tudjuk, ha már grilleztetek husit tüzön.

2013. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!