Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó karácsonyi ajándék lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó karácsonyi ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem örülne neki a barátom, de azért itt is rákérdezek, biztos ami biztos. Fiúk, ti örülnétek egy egyszerű, férfias karkötőnek amibe valami személyeset gravíroztat a barátnőtök? Erre gondoltam, szerintetek örülne neki? Mert mindenképp olyat akarok amit nem csak lerak valahová a szobájába, hanem mindig nála van. És valami személyeset..:)

2013. nov. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szokott ilyeneket hordani, akkor valószínűleg örülne neki. Én nem lennék tőle oda-vissza, mert nem hordok semmi ilyesmit. Se nyaklánc, se karkötő, még karórám sincs, pedig azt azért szoktak a férfiak is hordani. De úgy vagyok vele, hogy minek, ha a telefonon is van óra.
2013. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akkor jó ötlet, ha a srác hord ilyeneket.
2013. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kicsit elbizonytalanodtam. Még jobban megfigyelem, karkötőt szoktam látni rajta, nyakláncot annyira nem, de úgyis valami egyszerű ezüst karkötőre gondoltam, amin van egy kis tábla, gravíroztatva. Csak még fogalmam sincs honnan szerzem be. :\
2013. nov. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!