Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a magánnyal?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok.A napokban ért véget egy 3,5 éves kapcsolatom,egy olyan kapcsolat,amelyre a jövőmet,az életem alapoztam,amely férfiről azt hittem,hogy az életem értelme,hogy a majd leendő gyerekeim apja lesz.

Most meg kártyavárként omlott össze ez az egész.Se férfi,se gyerek, füstbe ment terv.Ráadásul haza kellett költöznöm a szülőkhöz.Így most semmim sincs, minden ott maradt.Barátnőim is már mind családosok,nincs idejük velem is foglalkozni picit...Lelkileg eléggé pocsékul vagyok, úgy érzem,lassan kifutok az időből,ami a családalapítást illeti...Amíg ismét megismerek egy olyasvalakit,akivel kapcsolatba kezdhetek,amíg kialakul,ez mind idő,arra leszek vagy 35 éves(jó esetben).

Szükségem lenne pár jó tanácsra,főleg olyanok részéről,akik átéltek már hasonlót.Azt sem tudom,mihez kezdjek magammal...Köszönöm!


2013. nov. 25. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Fejeld le!Nekem mindig azt mondták gyerekkoromban,hogy használjam a fejem,szóval,ha valaki/valami gondot okoz,akkor lefejelem.Sok sikert és húzz sisakot,mert úgy hatásosabb!
2013. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ismerj meg engem :)
2013. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Félelmetes hogy 1 hét, 1 óra, 1 perc alatt mennyire romba dőlhet egy egész élet. A terv amire készültél, ami megalapozott mindent eltűnik és nem tudod mit kezdj.


Azt javaslom, hogy ha családot szeretnél akkor tényleg "sietni" kell. Nem azt mondom hogy erőszakold rá az emberekre a szerelmes, de valljuk be jó lenne 40 előtt szülni. Nincs idő önsajnálatra, szar az élet de sok minden azért rajtad múlik.


Ha nem is jön össze, nyugodt szívvel mondhasd hogy te mindent megtettél. Legyél nyitott, járj szórakozni, ismerkedj próbálj szerezni egy olyan pasit, aki meg is érdemel és meg is jutalmaz ezért az áldásért.


Nem szabad feladni sosem ...

2013. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akaszd a szögre!!!!!!!!!

:D

2013. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudok semmi jó tanáccsal szolgálni a koromból kifolyólag, de biztosan van valaki, akinek tetszel. Gondolok itt a múltadra :) Szóval szerintem ne törj meg, egyszerűen szívd fel magad, és bízz abban, hogy valaki valahol ebben az országban csak Rád vár. Szerintem soha nem késő rábukkanni az igazira.

Miért lett vége a kapcsolatnak, ha nem titok?

2013. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valóban nincs idő önsajnálatra, tudom.De most nagyon üresnek érzem hirtelen az életem, és őszintén, tényleg félek is attól,hogy nem találom meg időben a társam,akibe érdemes lesz újból időt és energiát fektetni.

Tényleg senkim nincs,akivel kimozdulhatnék,mindenki családos már a baráti körből...

2013. nov. 25. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, a legtöbben így állnak hozzá a kérdéshez, tele kételyekkel. Valaki meg csak belevág, hogy majd kialakul, ami viszont nem tudom, mennyire jó kivitelezés, bár nyilván van rá sansz, hogy jól elsüljön. Ugyanezeket érzem én is, 24 évesen, igaz, srácként, szóval csak bízni tudok benne, hogy majd meglegyint valaki érzelmileg most már, aki el is érhető.. Szóval, sorstárs, fel a fejjel!
2013. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 5 válaszolónak:

nem titok,viszont az ,hogy két ember elhidegül,az egy hosszas folyamat.Próbáltuk megmenteni a kapcsolatot,többször is, de nem sikerült,nem voltunk elég erősek hozzá, a túl sok vita,veszekedés megmérgezte a mindennapokat,ráadásul a bizalmatlanság is felütte fejét.

2013. nov. 25. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni, és minél kevesebbet rágódni a múlton és a fentebb leírtakon, próbál pozitívan vidáman állni az emberekhez dolgokhoz. fel a fejjel :)
2013. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tervezd újra az életed

még nem késtél le semmiről

2013. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!