Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés
Lényegtelen hogy miért, de most padlón vagyok teljesen es úgy érzem nem fogom tudni elfelejteni, meg soha nem éreztem magam ennyirre rosszul. Ezekután semmihez nincs kedvem. Étvágyam sincs mar teljesen magam alatt vagyok és nemtudom hogy mit csináljak hogy ne legyen ennyire rossz.
2013. nov. 2. 03:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Átérzem Tesó! :(

Velem is ez van. :/

2013. nov. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezeket a zenéket és figyelj a szövegükre fontos a sorrend! Engem mindig feldobnak és csak pozitívan minden viharon túl vár egy szivárvány!

Simple plan- Welcome to my life

Cher- Haven't seen the last of me

2013. nov. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egy řibanc/kuřvapecér jól átbaşžta az agyad és azért vagy padlón. Hülye számok hallgatásától meg nem lesz jobb semmivel. Mindenki màsképp lábal ki a sžarból, neked kell megtalálnod a módszert. Szerintem az hatásosabb, ha megbízható embereknek kibeszéled magadból a fájdalmakat.
2013. nov. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,
2013. nov. 2. 05:25
 6/8 I am God ***** válasza:
fosni rá. annyian vannak, hogy attól lesz undorod a végére...
2013. nov. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg az exeddwll a dolgokat. Fura de nekem pont ez hozott megnyugvást.
2013. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy nő vagy pasi ügyről van szó,kategória miatt.

Nem vagy ezzel egyedül,nem csak neked rossz,más is szenved.

Nekem sem jobb a zenék hallgatásától.Habár én még reménykedő stádiumban vagyok,nem tudom érdemes-e.

Elkezdtem sportolni,attól jobb,jól lefárasztom magamat.

2013. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!