Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhetne ekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne ekkora korkülönbséggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nem rég találkoztam egy 16 évvel idősebb férfival. Nem tudom mit tegyek. Nagyon kedvellem,de félek a korkülönbségtől. Más gond egyelőre nincs vele.
2013. nov. 25. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Működhet! tapasztalatból mondom:)
2013. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg a párom között 15 év korkülönbség van, viszont én már 24 éves vagyok... Te még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen korú férfival gyere össze! Majd ha felnőtt korba lépsz és utána valamikor felnőtté válsz, majd akkor érdemes belevágni ilyenbe! Addig nem
2013. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze nálunk 30 év korkülönbség van:)
2013. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Működhet, köztünk 17 év különbség van. De én ugy érzem 6 év után hogy itt a vége. De nem a kor miatt, az elején megjátszotta magát, most jön elő az igazi énje, egy bunkó tahó segg :D Fiatal vagy ne pazarold rá az időd, a pasinak nem fog jól esni ha pl 6 év mulva te is ott akarod hagyni, ő akkor már nem lesz fiatal...jól gondold meg.
2013. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!