Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki az ilyesmi egy 35 éves nőnél?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég jöttünk össze (1 hónapja). Volt szerencsém az anyját is megismerni (58).

Teljesen beleszól a párom életébe. Még azt is megmondja neki mit tehet meg mit nem. Főleg tőlem félti a legjobban, mióta összejöttünk (azelőtt nem is nagyon volt komoly kapcsolata, vajon miért...)

Ok, nem akarok beleszólni a családi életükbe, de sztem ez tök gáz, hogy valakit 35 éves felnőtt nő létére gyerekként kezel az anyja. Volt már szó összeköltözésről de alaposan felháborodott a mama. :)

Előttem nem mond semmi ilyen megbántót, de elhiszem, hogy otthon mi mehet náluk amikor nem vagyok ott.

A párom mindig megnyugtat, hogy ebbe nőtt fel meg minden, ilyen az anyja nem fog megváltozni bla bla bla.

De könyörgöm, felnőtt nő. Anyuci ezt meg azt mondta :) Röhej, és még hagyja is magát.

Most erre mi lehet a megoldás?

28 F



2013. nov. 26. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beszélsz vele, hogy ez így nem mehet tovább. Ha meg nincs változás, akkor ott kell hagyni. Nem fogod idegekkel bírni...
2013. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az,hogy keresel egy felnőtt,önálló nőt,aki NŐ.
2013. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 hónap és összeköltözés? Mama realista.
2013. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fess neki egy festményt, és mond neki, h nézze anyósom milyen szép kínai festményt festettem magáról. Ő majd megkérdezi, h miért pont kínait?!? te meg erre ezt mond: Mert ott festenek sárkányokat!! és ha kidobnak akkor így jártál :D
2013. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem is igaza van az anyjának, hogy 1 hónap kapcsolat után az összeköltözés nem okés, és ez független attól, hogy a párod 20, 25 vagy éppen 35. Én szintén 30-as nőként 3 évnyi párkapcsolat után költöztem össze a kedvesemmel (mondanom se kell, hogy nem anyám szólt bele korábban sem, hanem én nem éreztem helyénvalónak elkapkodni ezt a nagy lépést).

Továbbá én szintén idősebb vagyok a páromnál, nőként, de ez a korkülönbség 4 év, nem 7, ami a szemeben szintén figyelembe veendő. Próbálj kicsit toleránsabb lenni, és értsd meg az anyját is, neki az a dolga, hogy védje a lányát, te pedig fogadd el, hogy a párod 1 hónap után nem fog a kedvedért összekapni az édesanyjával, akár felnőtt és önálló, akár nem. Ha ellenséges vagy velük, illetve az anyjával, az csak ront a helyzeten, próbálj összebarátkozni a mamával, engedd, hogy jobban megismerjen, már ha szereted a párod és hosszabb távra terveznél vele. Nyerd meg az anyja bizalmát, vagy legalább próbáld meg.

2013. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem összeköltözni abszolút nem gáz, miért lenne.... Lehet olyan intenzív egy hónap is, hogy erre vágyjon mindkét fél.

De 35 évesen ez a hozzáállás... Nem az a baj, hogy a mama ilyen, hanem hogy a barátnőd hagyja.

2013. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5: Már ne is haragudj, de ha te 30-as nőként nem érzed, hogy ez mennyire gáz, akkor ott veled is bajok vannak. Anyuci tanácsolhat, aggódhat, de marhára nem az a dolga (mint írod), hogy védje a lányát. Egy férfinak meg nem az, hogy az "anyósa" kegyeit lesse. Nem hinném, hogy a kérdező direkt rosszba akar lenni vele.
2013. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

5-ös igazad van. Sztem is még elhamarkodott lenne, bár a páromat már jóval a kapcsolat előtt ismertem, mert együtt dolgoztunk. A családi rejtelmekbe csak most cseppentem bele. Hát akkor össze kell haverkodnom az öreglánnyal. Más út nagyon nincs.

2013. nov. 26. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
7-es, ne haragudj, de ha benned nincs annyi empátia, hogy megpróbáld átérezni más emberek helyzetét, szerintem inkább az a gáz. Nem mindenki röpül ki már tizen-huszon évesen a családi házból, akár férfi, akár nő az illető, és aki marad, annak az életébe továbbra is tetemes, részben irányító részt kapnak a szülők. Ha valaki ebben él évekig, mert például nincs megfelelő párkapcsolata, ami kimozdítaná, de egyedül meg nem akar, vagy anyagiak miatt nem tud lenni, attól nem várható el, hogy megfontolás nélkül dobbantson, ha bejön egy megfelelő kapcsolat vagy lehetőség. Igen, egy 30-as tudjon egyedül dönteni, de ez nem jelenti azt, hogy azoknak a véleménye nem fogja befolyásolni, akiké addig is sokáig számított.
2013. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és az anyának akkor is az a "dolga", hogy védje a lányát, ha a lánya 40, 50, 70 éves... Már ha igazi anya. Ezt megteheti távolról, engedően, de megteheti úgy is, hogy beleszól. :) Az meg mindenkinek csak jobb, ha valaki jóban van a párja szüleivel, meg kell próbálni, ha nagyon nem megy, akkor más lapra tartozik. Kérdező, remélem sikerrel jársz.
2013. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!