Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több év után elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több év után elhagyott a szerelmed, hogyan élted túl?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem élem túl. Szerelmes vagyok belé még mindig, Ö már nem :( Hogy lehet elengedni, feldolgozni, hogy nem kellesz neki? Hogy nem láthatod, nem érezheted...
2013. nov. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt 1 szakításom, és az alábbi dolgokat tettem:

Bambultam.

Zenét írtam.

Ittam.

KOCKULTAM.


Azt cső.


Nem segítelek ki, de én ezt csináltam. :D

2013. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

képzeld el, ahogy másokkal szerelmeskedik, és nekik mondja, hogy 'szeretlek'


ja várj, ez nem segít

2013. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idióta 2-es.

Szerintem amennyi időt csak tudsz, tölts a barátokkal. Mértékkel, de iszogass velük, néha 1-1 pohár bor és szépen elfogod tudni engedni belül is. De legyél a barátokkal ez nagyon fontos. Sokat.

2013. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az idő gyógyít! Én is így vagyok most mint te, de bele fáradtam és mindent megtettem, hogy ne így legyen, de rájöttem valamire viszont! Én nem kellek neki akkor én miért törjek össze? Csütörtökön randizom mással, igaz, hogy nem érzek semmit se iránta csak egyszerűen tetszik.


Amit tehetsz:


Film

Zene

Pc játék/Xbox/stb

Hétvégente szórakozz/igyál

Ismerkedj/randizz


Én ezt csinálom! Szombaton totál berúgtam, tiszta sár voltam! :D De jó volt nagyon és mesélték a többiek is mennyit nevettek rajtam és várják a következő akciót!


Nehéz nagyon a szakítás, de nem lehet mit tenni! Sok sikert!


25F

2013. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!