Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés volt mikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt mikor az első szerelmed elhagyott pedig azt hitted ő az igazi? Hogyan felejtetted el, egyáltalán el lehet felejteni? L

Figyelt kérdés
Nekem az első szerelem később jött mint általában másnak(22 évesen) és azt hittem ha eddig várok akkor az igazi lesz. Bár megtettem érte mindent, mégis elhagyott.
2010. jan. 5. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Okosat nem nagyon tudok mondani, egyszerűen majd elmúlik.

Én az első szerelmemet 2 év alatt hevertem ki.

Elmúlik, magától, majd jön a másik, aki remélhetőleg megbecsül majd téged.

2010. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az idö meggyógyít :)

Esetleg hallgass zenét addig legalabb nemgondolsz másra.

Ajánlom a Road - Ne mondd zenét

Én 8honap alatt hevertem ki a volt csajom. Pontosan tegnap.

2010. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Állandóan vele álmodom és a szívem szakad meg reggel, és a legfájóbb hogy ő boldog nélkülem
2010. jan. 5. 20:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 hónappal ezelőtt hagyott el a barátom,nekem ő volt mindenben az első,nagyon szerettem.Ha nem látom egészen jól elvagyok,tudok önfeledt lenni,de ha véletlenül összefutunk egy bulin az még elég nehéz,főleg ha pl mással látom:(:(Nem tudom miért,de még most is nagyon féltékeny vagyok.....ez mikor fog elmúlni?:(
2010. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
20:01es velem is ez a helyzet,tudom,hogy ő nagyon jól megvan nélkülem,én meg még 3 hónap alatt se vagyok túl rajta teljesen!:((
2010. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb neked....így még az az érzésed sincs meg, hogy neki is ugyanolyan szar. A zenehallgatás jó ötlet, és tudom mennyire nehéz, de gyűjts erőt magadban ahhoz, hogy továbblépj és folytasd az életed. Keress új értelmet, motivációt valaki más személyében.
2010. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 2 évig voltam együtt az első nagy szerelmemmel,el is jegyzett. Aztán, 2 év után felhívott,és telefonban szakított,arra sem méltatott,hogy a szemembe mondja. Kegyetlen érzés volt,mert én mindig mindent megtettem érte. Kellett egy pár hónap,hogy elfelejtsem,de szép lassan lehullt a rózsaszín lepel,de ekkor már fordult a kocka,ő szenvedett miattam,mert rájött,mekkorát veszített. Tudom,a múlton nem lehet változtatni,de bánom már azt az időt,amit rápazaroltam,és hagytam hogy az orromnál fogva vezessen,zsaroljon. Miután túltettem rajta magam,követett,feltörte e-mailomat,sőt,még édesanyámhoz is átment,és ott várt.


Ezután jött a másik csalódás. Fél évet voltam együtt a következő barátommal. Megcsalt,az egyik barátnőmmel. Ez talán még nagyobb csalódás volt,mint az első, (már csak azért is,mert egy szerelmet és egy "barátnőt" is elveszítettem) nehezebben hevertem ki,nagyon féltem,nem akartam új kapcsolatot,inkább én szórakoztam a fiúkkal,hosszú ideig. Ám az egyik kis kalandnak induló dologból hatalmas szerelem lett. Nemrég ünnepeltük az első évfordulónkat,bár még mostis bennem van kicsit a félelem,ezt nem akarom elbukni,mert mindig meglep,aranyos,törődik velem,a barátnőim is azt mondják,hogy egy mázlista vagyok.

Ezzel a kis történettel azt akarom neked mondani,hogy tudom,most iszonyat nehéz. De talpra lehet állni! Először is dobáld ki a közös emlékeket,ami rá emlékeztet (vagy ha nem akarod kidobni,rakd el egy dobozba),ne legyenek ezek szem előtt. Menj el a barátaiddal,ne zárkózz be,a lehető legkevesebbet legyél egyedül! A barátok nekem is nagyon sokat segítettek,mert nem volt időm azon gondolkozni,hogy milyen rossz most nekem. Ha viszont egyedül vagy,és eszedbejutna,tereld el a gondolatokat,mindegy mivel,csak ne rá gondolj! Idővel találni fogsz egy sokkal rendesebb pasit,aki meg fog becsülni,ő lesz az igazi!:)

Ne szomorkodj,sok sikert!

2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát .. akit egyszer szerettél az örökké a részed marad ! sajnos ez ígyvan mindig megfog dobogni a szíved ha késbb látod Őt, vagy hallasz róla.. ugyanugy énis féltékeny vagyok az első nagy szerelmemre ha más lánnyal látom vagy hasonlók .. de ha jön 1 másik könnyebb nem gondolni a másikra és ha beleis szeretsz az újba akkor valószínüleg a másik nemfog annyira izgatni :)
2010. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ne sírjatok! Én már 1 év elmúlt s még most is szánalmasan wisszakönyörgöm!
2010. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben csak arra gondolok,hogy:

"ha szakított velem,és ő nem szeret akkor nem ő az igazi!" vagy!

"szakitok vele,mert nem érzem,hogy ő lenne az igazi"

1000%hogy találsz magadnak mást,ne rágodj ezen!!!

2010. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!