Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a betegesen féltékeny barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm az utóbbi időben teljesen kifordult magából. Lassan 6 hónapja vagyunk együtt. Az első néhány hónap fantasztikus volt, igazi boldog párkapcsolatban éltünk, ha összevesztünk valamin, hamarosan kibékültünk. Mostanában viszont teljesen más lett. Folyton számonkér, mikor miért és hova megyek, ha pl. mondom hogy megyek a postára csekket befizetni, nem hiszi el, mert én biztos a szeretőmhöz megyek (holott tényleg a postán voltam, szeretem a párom és nem érdekel más nő), vagy ha jövök haza a munkából és pár percet kések akkor is rögtön megy a gyanusítgatás. Hogy néha hétvégén elmenjek a haverokkal a sarki kocsmába meginni 1-2 sört, lehetetlen. A múltkor a boltban összefutottam egy kedves régi lány osztálytársammal még a gimiből, és beszélgettünk, aztán kivittem a vasútállomásra, hogy le ne késse a vonatot. De ezt a barátnőm már akkor tudta amikor még én haza se értem, mert állítólag egy ismerőse látott minket. Persze hogy kicsapta a hisztit, sőt, el akarta venni a kocsikulcsomat, hogy "ne hurcibáljam a ribieimet az autóval".

Mit kéne vele tennem? Szeretem, tényleg nincs más, de ezt ő nem hiszi el!

26F



2013. nov. 26. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon beteg. Beszéltél már vele erről mélyebben?
2013. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Papucs vagy.

Én biztos nem bírnám, főleg, hogy semennyi szabadságot nem ad? Na ne. Ne hagyd. 6 hónap nem olyan sok, túl lehet lépni egy ilyen kapcsolaton.

Könnyű mondani, de hagyd ott.

2013. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
neveld meg ;)
2013. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ja igen, beszéltél már vele? Egyáltalán lehetett vele beszélni?

2013. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Deliverance ***** válasza:
Ez a féltékenykedés beteges, főleg ha nem adtál rá okot. Ülj le a pároddal és próbáljátok meg megbeszélni ezt az egészet, veszekedés nélkül. És hogy jobb legyen a kapcsolatotok, dobjátok fel egy kicsit. Csináljatok valami különleges programot, menjetek el moziba vagy vidd el vacsorázni. A nők értékelik ezeket a dolgokat. Talán megnyugszik tőle és jobban bízik majd benned.
2013. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, sztem is a te hibád. Azért csinálja, mert hagyod neki, hogy ezzel irányítson. Mondd meg neki, hogy fejezze be a hülyeségét, mert bizalom nélkül nincs párkapcsolat. És kérd számon, hogy ha rólad ilyet feltételez, akkor csak nem magából indul ki?
2013. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Észhez kell téríteni!

De a törvény tiltja, hogy bármire buzdítsalak! :D


27N

2013. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

kezd el hasonlóan viselkedni vele


hátha feltűnik neki....

ha nem és még beszéltél is vele akkor tedd ki nem éri meg neked ez az idegeskedés

2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, lehet tényleg nem kéne hagynom neki ezt a viselkedést. Okot nem adtam rá. Ez a kérdőre vonás jó ötlet, de félek csak még jobban felingerelné. Megpróbálok mélyen elbeszélgetni vele, de biztos nem lesz egyszerű, mert eddig ha csak megemlítettem a dolgot már azon is kiakadt.:/
2013. nov. 26. 14:37
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnődnek komoly önértékelési zavarai és elfojtott agressziója van. Ez már tényleg beteges és ezt nem biztos, hogy finom lelkifröccsel meg lehet oldani.


7-es voltam

2013. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!