Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a betegesen féltékeny barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm az utóbbi időben teljesen kifordult magából. Lassan 6 hónapja vagyunk együtt. Az első néhány hónap fantasztikus volt, igazi boldog párkapcsolatban éltünk, ha összevesztünk valamin, hamarosan kibékültünk. Mostanában viszont teljesen más lett. Folyton számonkér, mikor miért és hova megyek, ha pl. mondom hogy megyek a postára csekket befizetni, nem hiszi el, mert én biztos a szeretőmhöz megyek (holott tényleg a postán voltam, szeretem a párom és nem érdekel más nő), vagy ha jövök haza a munkából és pár percet kések akkor is rögtön megy a gyanusítgatás. Hogy néha hétvégén elmenjek a haverokkal a sarki kocsmába meginni 1-2 sört, lehetetlen. A múltkor a boltban összefutottam egy kedves régi lány osztálytársammal még a gimiből, és beszélgettünk, aztán kivittem a vasútállomásra, hogy le ne késse a vonatot. De ezt a barátnőm már akkor tudta amikor még én haza se értem, mert állítólag egy ismerőse látott minket. Persze hogy kicsapta a hisztit, sőt, el akarta venni a kocsikulcsomat, hogy "ne hurcibáljam a ribieimet az autóval".

Mit kéne vele tennem? Szeretem, tényleg nincs más, de ezt ő nem hiszi el!

26F



2013. nov. 26. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát hadd akadjon... Ha meg zizzent, akkor keresel mást. ne aggódj, ha rendes gyerek vagy, sírva fogja visszakönyörögni magát hozzád. Ha meg hülye akkor nem kár érte.
2013. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács:

Még most szakítsatok, mert ez egyre csak rosszabb, és rosszabb lesz..

Nekem volt egy ilyen barátnőm, másfél évig voltunk együtt, de az utolsó fél év ugyan így telt el mint nálatok.

Véget is vetettem ennek a kapcsolatnak, mert semmi értelme nem volt, hogy nap mint nap ezt hallgassam, hogy én a munkában kivel baszok meg hol szedem fel a nőket stb..mikor soha életemben nem voltam ilyen, és ezt mindenki tudta, legfőképp a csaj.

Amúgy rfináltak a nők, lehet csak így próbálja elhidegíteni a kapcsolatotokat (egyéb "okok" miatt) mert téged próbál kihozni hibásnak, miért megy a vitatkozás stb..

Volt már ilyenbe tapasztalatom, azért is mondom, hogy legyen akármilyen jó nő, ha nem tud normálisan éretten viselkedi, és ha leginkább mindezt hátsó szándékkal teszi, akkor lapátra kell tenni!

2013. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Shai-Hulud ***** válasza:
Add kölcsön nekem, majd én megnevelem. :D
2013. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amit csinál, az már tényleg mindennek a teteje. Odamegyek hozzá, mondom, beszéljük meg a dolgokat. Salátát csinál, nagyba vágja a gyümölcsöt, rám se néz, csak okézik. Felvázoltam neki, hogy nem jók így a dolgok, nem kéne így viselkednie, erre mit csinál? Elkezd kiabálni, hogy én nem értem meg őt, meg ő nagyon szeret engem és fáj neki hogy úgy érzi nem viszonozom az érzelmeit és csalom (?). Kissé én is felkaptam a vizet, marha módjára magyarázom neki, hogy nem csalom meg, erre ő azt mondja, hogy rendben, most az egyszer elhiszi, de ha megtudja, hogy szeretőt tartok, előbb azt öli meg, aztán engem.

Kész elmebeteg!!

2013. nov. 26. 14:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Hallod ez tényleg beteg! A helyedben már félnék tőle!
2013. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg!

De mi oka van rá hogy úgy érzi nem szereted? Szex rendben van?

Mert ha tök alaptalan szerintem sürgősen menekülj. Mondjuk ha otthagyod egyértelmű hogy azt fogja gondolni hogy tényleg csalod :D

Mutasd meg neki ezt a kérdést :P

2013. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fuss! Menekülj!
2013. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ilyen gagyi dumával lerázzon, legyél okosabb nála. A jól előadott, részletes, racionális magyarázatot még a nők is képesek megérteni :D
2013. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Menekültem most is, a 30 centis késsel a kezében az az arc amit vágott.....brr.:D

Viccen kívül, szerintem megpóbálom elvinni egy orvoshoz.

Amúgy a szex nem problémás, kivéve ha néha hullafáradtan érek haza, és nincs erőm még arra se, mert akkor kitalálha azt, hogy már biztos kielégített valaki :P

2013. nov. 26. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!