Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegyellem a lakasunk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyellem a lakasunk, hogy hozzam haza a baratom?

Figyelt kérdés
A baratommal legjobb baratok voltunk egy evig, es most osszejottunk. Komoly kapcsolatnak tartom, es lassan eljon az ideje hogy hazahozzam. ismeri edesanyamat es a testvereimet is, ezzel.nincs baj. de nincs sajat szobam... edesanyamekkal alszom egy szobaba, a masik ket testverem pedig egy masik szobaba. igy nehez lenne megoldani az ittalvaasr. raadasul nem vagyunk jo anyagi helyzetben, a lakasunk sem luxus.(az ovevel ellentetben.) tobbszor hangoztatja hogy mikor jovunk mar nalunk, neheziti a dolgot, hogy egy varosba jarunk iiskolaba, de o egy kozeli faluba lakik, tehat kenyelmesebb lenne, ha delutanonkent hozzank jonnenk. de szegyellem a llakasunk.. nem mehetek mindig en hozzajuk. mit tegyek?:( NORMALIS valaszokat legyszi. [elnezest az ekezetek hianya miatt]
2013. nov. 26. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HA nem akarod hogy felmenjen mond azt hogy sokan laktok ezért nem feltétlen ideális ha hozzátok megy mindig,Azt meg hogy nem luxus lakásba laksz nem kell szégyellned.Egyszer kétszer simán felviheted,az ott alvás meg nála és ennyi.
2013. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán ne szégyelld a lakásotokat mert nincs miért!

Ha valóban komoly a kapcsolat, akkor a barátod is megérti, hogy ez a helyzet .

Nekem is voltak hasonló félelmeim, de utólag kiderült, hogy alaptalan :)

Arról nem tehetsz , hogy nincs kacsalábon forgó palotád, de egyáltalán nem az a lényeg.

Közösen beszéljétek meg, hogy tudnátok megoldani az együtt alvást esetleg máshol, máshogy.


27N

2013. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja a barátod, hogy nem vagytok gazdagok. De ennek ellenére is veled van! Hidd el, biztos nem az fog neki számítani, hogy hogyan néz ki a lakásotok.Egyszer szerintem vidd el magatokhoz, és mond meg neki, ha ennyire zavar, hogy kellemetlen neked nálatok lenni, legyetek inkább nála.
2013. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!