Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gonoszság a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gonoszság a barátommal szemben?

Figyelt kérdés
Már csak megszokásból vagyunk együtt a barátommal, a komolyabb érzelmek elmúltak. Mégsem tudok vele szakítani, mert együtt nőttünk fel nagyon régóta ismerjük egymást és nem tudom elengedni. Ehelyett arra várok, hogy beleszeressek valaki másba és akkor könnyű lesz szakítani.

2013. nov. 26. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt már így tisztáztad magadban legalább őt nézhetnéd annyiba,hogy szakítasz!
2013. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tarnolf ***** válasza:
Dobd ki vagy egyáltalán ne dobd ki, de ne várj...elhagyni valakit másért a legrohadtabb dolog.
2013. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te normális vagy amúgy?! Nem vagy belé már szerelmes és vele vagy és még azt várod, h jöjjön valaki akibe beleszerethetsz? Éretlen vagy te még egy kapcsolathoz ilyen felfogással és hozzáállással! Szóval még Barbiezz egy kicsit!
2013. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok, annyi kulonbseggel, hogy nalam mar mult ido, mar beleszerettem valaki masba es igy sem tudok szakitani... A parom persze tud rola, mindent megbeszelunk, de o sem akar elengedni.
2013. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, nagyon fura lenne nélküle
2013. nov. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!