Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj szakított velem, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj szakított velem, de én még mindig szeretem ami szerintem valamilyen szinten kölcsönös. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Kb. egy fél éve jártam egy csajjal olyan két és fél hónapot, nagyon szerettük egymást és jó kapcsolat volt, de aztán szakított a lány az iskola végesztével. Aztmondta hogy ő még mindig szeret, és hogy ha gondolom majd megpróbálhatjuk ezt a kapcsolatot mégegyszer. A gond csak az, hogy azóta már 2 barátja is volt, és szerintem már elfelejtődtem az emlékezetében :S Mikor találkozunk valahol, még csak rám se köszön, msn-en pedig nem ír rám :S Mit tegyek hogy visszaszerezzem és újra járhassak vele? Hiszen kár lenne veszendőbe hagyni ezt a szerelmet...
2009. nov. 20. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ismerős...mintha rólammeg a volt barátomról írnál... de ha nem ír rád és nem keres, lezárta már a kapcsolatotokat. Szerintem kár keresned...ő már túllépett ezen, ideje hogy te is ezt tedd!
2009. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!