Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez valóban ennyire természetes?

Figyelt kérdés
A barátommal még régebben beszélgettünk arról, hogy milyen barátnői voltak eddig, és elmondta, hogy kb. én vagyok a 3. lány akivel komolyan gondolja. Az első barátnőjével másfél évig voltak együtt, aztán miután szakítottak megismert egy másik lányt, akivel sosem jöttek össze, csak ápolgatták egymás lelkét. Szerintem ez nála olyan dolog, hogy ezen sosem fog tudni túljutni, mert annyira fontosnak érzi a csajt. Ez már legalább 2 éves sztori, tehát tárgytalannak kellene lennie, vagy legalább ki kellett volna neki hevernie, DE még mindig szoktak néha beszélgetni. Én ezt nem tudom felfogni.. próbálom megérteni, hogy neki fontos a csaj.. de miért fontos még mindig? Múltkor megkérdezte, hogy nem zavar-e a dolog, mondtam, hogy sok mindent nem tudok vele csinálni, így is úgy is beszélgetni fognak...és helyeselt.. ez mi?
2013. nov. 26. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötődik a csajhoz.
2013. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

zavarna engem is a dolog.

de tényleg nem tehetsz ez ellen semmit, nem mondhatod meg neki hogy kikkel barátkozzon (én legalábbis nem tenném, nem tudnám elviselni ha nekem azt mondanák, hogy a fiúbarátaimmal nem beszélhetek)

mellesleg ha 2 éves a sztori, nem fog már előrébb lépni a kapcsolatuk, kialakult volna már valami, ha lenne/lehetne


19L

2013. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy kötődik..na de ennyi idő után is ennyire?


Hát igen, én is így gondolom, és nem is akarom szabályozni, vagy tiltani neki bármit, ugyanúgy beszélnének..csak legfeljebb titokban, de akkor sem tudom az agyam átállítani, hogy ne foglalkozzak ezzel a dologgal.. :(

2013. nov. 26. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs teljesen túl rajta,és ezt gondolom te is érzed,ezért is aggódsz.A helyedben én sem tudnám a dolgot teljesen megemészteni.Én megmondanám a helyedben,hogy nem akarok senkit sem érzelmileg zsarolni,tiltani,vagy ultimátumot adni,viszont rosszul esik ez az egész,és vagy én vagyok neki az első és egyetlen,vagy ott az ajtó.
2013. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!