Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg a nagybatyam, akit nagyon szerettem.Na most, en a pasimmal elek, akivel harom eve vagyok egyutt.Miota tortent a tragedia, mind a ket este egyedul hagyott, jo, tegnap este muszaj volt elmennie, de ma pl ahelyett, h velem lenne, elment vmi rendezvenyre, ahova zsuritagnak hivtak meg,ok, ez is mar regen programban volt.De en ezt vhogy megsem ertem.Marmint, en az o helyeben itthon maradtam volna....azert is mert tok egyedul vagyok, kulfoldon elek, szoval meg a csaladommal sem tudok egyutt lenni.Lehet, h ez a kerdes most nem tunik olyan fontosnak, de en azert kivancsi lennek ra, h ti mit gondoltok errol?
2009. nov. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát amint hazaér szerintem mindenképpen tisztázd vele hogy ez most hogy is van. én sem örülnék neki ha ilyen helyzetben egyedül hagyna, elgondolkoznék, hogy vajon szeret-e igy eléggé...viszont nap közben azért gondolom megpróbál segiteni feldolgozni a dolgot, ugye? mert az valamennyire kárpótol érte :) kitartás!!!

biztos fontos vagy neki, beszéld meg vele hogy neked ez rosszul esett.

2009. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mindezek tervbe voltak véve akkor nem nagy baj ha elment sztem. A nagybátyád halála nem volt a tervben, részvétem miatta! Ne aggódj ha hazamegy a párod majd biztos jobban leszel! Nem akar egyedül hagyni minden nap!
2009. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd! Az ember nem mindig azt teszi amit valójában szeretne tenni, lehet szívesebben lenne veled, de mint Te is leírtad előre tervezett (szerintem) halaszthatatlan dolga volt...

Ha most melletted maradna legközelebb nem biztos, hogy esélyt kapna zsűritagnak lenni egy rendezvényen, mert a nem beszámítható emberekkel nem foglalkoznak, legközelebb felkérnek mást... Sajnálatos dolog ami a nagybátyáddal történt, de neked is meg kell értened, hogy az élet forog tovább, nem áll meg... Ezt nyilván a párod is tudja, ettől még ugyanúgy szeret Téged, de nem lehet az utolsó pillanatban lemondani mindent. Tudom, hogy nem ezt vártad tőle, de sajnos a mai világban nem teheti meg az ember, hogy mindig az érzelmei vezessék a döntéseit...

Ha Én egy számomra nagyon fontos felkérést kapnék, amit szívesen megcsinálnék, és a felkérés után meghalna édesanyám, akkor is elmennék a felkérésre, hiába lennék magam alatt, akkor is megtenném, mert tudnám, hogy édesanyám büszke lenne rám, ha egy pici sikerem lenne az életben...

Persze most nem egy vizes póló verseny zsűritagi tisztségére gondolok...

Neked is inkább át kell lépni ezt a nehézséget, nem hiszem, hogy a nagybátyád jó szemmel nézi a depis viselkedésedet...Biztos vagyok benne, hogy nem örülne a szomorúságodnak.

A barátodnak dolga volt ezt fogadd el, nem lehetsz önző, hogy miattad visszamondjon egy előzőleg tett felkérést.

Ha túljutsz a mostani érzelmi állapotodon másképpen fogod majd látni. Mennyivel lenne jobb a barátodnak, ha most otthon maradt volna és ketten ülnétek egymás mellett szomorkodva?! Nem tudom milyen zsűritag a barátod, bár valójában nem is lényeges...Ha már jó előre felkérték, akkor menni kell...

2009. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nézi=nézné

Bár szerintem látja...

2009. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinuleg igazatok van..koszi a valaszokat-)
2009. nov. 20. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!