Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ember abba a személybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember abba a személybe szerelmes a legjobban, akinél a legjobban izgul a kapcsolatuk elején /első fázisában? Vagy ez nem függ össze?

Figyelt kérdés
Lehet olyan is, hogy valakinél nagyon izgul, de nem lesz belőle később szerelem vagy nem izgul de szerelem lesz belőle?
2013. nov. 27. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi osszefugges
2013. nov. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez típus függő lehet,hogy az adott személy,milyen helyzetben izgul. Én például izgultam,mert egy nagyon művelt férfivel volt dolgom,aki kimért volt. Nem lett belőle semmi. Volt,hogy izgultam,mert nagyon helyes volt a srác,és örültem,hogy épp velem randizgat. Nem lett belőle semmi. Azután volt egy férfi,akivel találkozgattam,és első találkozáskor izgultam,következőnél már elmúlt,és szimplán baromi jól éreztem magam,mikor együtt voltunk.Vele sokáig együtt voltam.Szóval szerintem nem függhet össze.
2013. nov. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is izgultam és kívántam is örülten de nem lettem szerelmes és szerintem ő sem mert két hónap után kidobott egy másikert. Persze addig mondogatta, hogy így szeret meg úgy szeret sose csalna meg ba ba..üres szavak.
2013. nov. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem függ össze
2013. nov. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges azon izgulni, ami nem csak rajtad múlik, ezért nem függ össze. Attól még, h izgulsz nem lesz meg pl. a közös érdeklődés, akkor nem alakul ki vonzalom, ami fontos hozzá, és ha nincs szimpátia akkor sem.

Személy szerint, amikor Párommal taliztam, nagyon önfeledt voltam, az első pillanattól egy hullámhosszon is voltunk, nagyon szerelmes vagyok belé azóta is. Nagyon jó, h így egymásra találtunk.

2013. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! En is így gondolom!

Mikor a legelső kapcsolatomban voltam,nagyon izgultam az elso 1 hónapban,mindig hevesen vert a szívem stb,de a mostani barátomnál ez nem volt igy meg,persze volt bennem izgalom de mas volt. Pedig a mostani barátomat sokkal jobban szeretem mint bárkit eddig,nem éreztem meg ilyet senki iránt,hiába nem izgultam nála annyira:)

2013. nov. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!