Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem a párom, de iszik és hazudozik nekem?

Figyelt kérdés

Pont azért hazudozik honlétéről mert tudja nem szeretem ha iszik, de arra nem gondol hogy az eredményt úgyis meglátom.

Húzza az időt állandóan és én kezdem úgy érezni velem töltött idő neki sok.

Mit tegyek minden nap lássuk egymást elég sokat, biztos megunt, kezd laposodni a kapcsoalt ha jobb egy kocsmában még képes gyermekkel is elmenni a kocsmába.(csecsemővel)

Hova menjek, mit csináljak hogy ne legyek itthon állandóan? Barátnőim nincsenek.

HOGYAN SZOKTASSAM LE A HAZUDOZÁSRÓL?



2013. nov. 27. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna ... :/

Pláne, ha gyerekkel is képes menni ..., beteges!

2013. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sehogy. hamarabb kellett volna gondolkodni és nem összeállni egy ilyennel.
2013. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél aranyom. Neked kellett a tökös, ivós keménycsávó, hát most edd meg amit főztél. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kezd el verni téged.
2013. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 zotanbro ***** válasza:
hagyd ott
2013. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el, baba ide vagy oda! Az ilyen ember nem változik, vagy ha igen, akkor el kell előtte gondolkodtatni. Ha szeret téged, de te mondjuk hazaköltözöl a szüleidhez egy hétre, lehet napokkal később már a küszöböt fogja rágni. meg kell neki mondani hogy visszamész, ha felhagy ezzel. Ha nem képes rá, nem szeret eléggé! Akkor egyszerűen ott kell hagyni. Fáj az ilyen, de szükséges. Beteges hazudozóval meg nem érdemes együtt élni. Először csak abban hazudik hol jár, utána már minden másban fog. Ennek a megromlott kapcsolatnak meg csak a gyerek látja majd kárát, érzelmileg meg fogja viselni a sugárzó bizalmatlanság, feszültség. Ha magadra nem is gondolsz, gondolj a gyerekedre! A másik: tanuld meg, hogy embert leszoktatni egy belé rögződött dologról nem lehet! Csak akkor fog bármiben is változni, ha nem te, hanem Ő akarja! Ameddig ő nem akarja, semmi nem változik, akár fejre is állhatsz, akkor sem. Ha pedig nem lépsz semmit, észbe sem kaphat...
2013. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Így jártál
2013. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt apámmal meg anyámmal. Neki sikerült leszoktatnia fatert, de olyan nap nem volt, hogy ne lett volna veszekedés, és ez 7! évig. Nem olyan veszekedésről van szó, hogy másnapra már elfelejtem, hanem olyanokról, hogy pl. "Mi van te patkányképű/r*hadék/vadállat" stb. Gondolkodj el azon, hogy megéri-e úgy felnőnie a gyereknek, hogy minden nap ezt hallja.
2013. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme volt még egy kérdést feltenni erről? A másiknál már megválaszoltam egyszer!
2013. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért mert a másik kérdést ki kellett törölnöm mert matatott a párom a gépben, és nem akartam hogy meglássa hogy milyen kérdéseket teszek fel.

Így is rengeteget veszekedünk, csak olaj lenne a tűzre.

2013. nov. 27. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:

"Azért mert a másik kérdést ki kellett törölnöm mert matatott a párom a gépben, és nem akartam hogy meglássa hogy milyen kérdéseket teszek fel. "


Ezt most nem értem: ezt a kérdést nem látja majd a párod?


"Így is rengeteget veszekedünk, csak olaj lenne a tűzre."


Pont ez a ti nagy bajotok! A konfliktusokat meg kell oldani, nem pedig menekülni előle. Félsz megkérdezni, miért kezdett el inni a szülésetek után? Akkor magadra vess, mert EZ az igazi olaj a tűzre. Nagyon sok kimondatlan probléma van közöttetek, és mindketten csak menekültök, mert gyávák vagytok ahhoz, hogy szembenézzetek a gondokkal és megoldjátok őket.


A legszebb, hogy itt már nem csak rólatok van szó, mert van egy gyereketek, aki ezt fogja látni, és ebből fog tanulni. Ő szépen átveszi majd a problémáktól való félelmeiteket, az elsődleges férfiképe a piálni járó fater, és az érzelmi zsarolásokba menekülő, anyagilag kiszolgáltatott mutter lesz.


Na nem azért, mert most sokat veszekedtek, hanem azért, mert mondjuk úgy tíz év múlva ez sokkal rosszabb lesz. Ti azt hiszitek, hogy így adtok neki egy meleg családi fészket, ahol apu és anyu együtt van - ami igaz is -, de közben meg egy érzelmileg feszült, rideg, ellenséges légkört tapasztal majd, és egy párkapcsolat működéséről csak ennyit fog látni.


Ha ezt nem akarod, akkor ne abban gondolkodj, hogyan szoktasd le a férjedet a káros szenvedélyéről, hanem fejtsd meg, MIÉRT iszik. Ha a piáról akarod leszoktatni, akkor csak a tüneteket kezeled, ugyanis annak, hogy jobban érzi magát a kocsmában, és jobban érzi magát ittasan, annak VAN OKA! Ha eddig valóban nem járt el piálni, csak a szülés óta ilyen, akkor igenis a kapcsolatotokban történt törés miatt menekül az italba, csak ezt magának sem ismeri be. El kell gondolkodni, mi az, ami a szülés előtt megvolt, és ami azóta nincs meg.


Elsőre azt gyanítanám, hogy számodra már szinte csak a gyerek létezik, ő pedig csak asszisztensed a gyereknevelésben, aki az anyagi és materiális feltételeket szolgáltatja, de abszolút elhanyagolod, mint párodat. Ez az egyik legtipikusabb hiba a gyerek születése után, úgyhogy kicsit sem lennék meglepve.


Ezekről a dolgokról beszélni és gondolkodni kell, majd cselekedni és változtatni. Az emberek valamiért baromira be vannak szarva az ilyen beszélgetésektől, amit nem értek, hogy miért van. Igen, lehet, hogy olyat hallasz majd, ami nem tetszik, de hidd el, leírhatatlanul sokat javul majd a kapcsolatotok, ha mindezt ŐSZINTÉN megbeszélitek.


Persze, folytathatod az idióta praktikák bevetését is, vagy éppen érzelmi zsarolással és idomítással elvenni tőle azt a dolgot is, ami éppen téged hivatott pótolni, ez a te dolgod. Én csak a gyerekedet sajnálom, mert a ti döntéseitek miatt lesz érzelmileg ugyanolyan gyáva és vak, mint ti...

2013. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!