Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet egyéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet egyéves évfordulóra egy booklet saját illusztrációkkal? 15L

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve ismerjük egymást és arra gondoltam, hogy a kapcsolatunk alakulását naiv illusztrációkkal, pár mondattal összegezném egy kis könyvbe, és a végére odaírnám, hogy "...to be continued"

Szerintetek örülne neki?:) Egyébként főznék előtte még valamit, hátha ez nem nyeri el teljes mértékben a tetszését,ehhez is várok ötleteket, ami egyszerűen elkészíthető, de azért finom és szép is:)

Köszi szépen!

15L (18F)



2013. nov. 27. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Hogy nekem miért nincs ilyen barátnőm?

Aki jól főzne rám? :D

Viccen kívül aranyos az ötlet, meg is lennél reszelve utána érte a gázon.

2013. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a halat,egy rácsponty remek ötlet, és viszonylag egyszerű is.
2013. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, guglizok recepteket!:)
2013. nov. 27. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene!:) Tök aranyos dolog....bár ilyen barátnőm lenne, ha lenne.:/

Még sok ilyen évfordulót!;)

2013. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én volt barátnőm is ilyen lett volna :D Hiába 16 éves soha sem jutott ilyen az eszébe. Irigylem a csávokád :D Jó "asszonyt" fogott magának az tuti :D Én is 18 vagyok szerintem tök jó amit elterveztél legalábbis nekem nagyon tetszene. A kajáról meg annyit, hogy olyat csinálj amit tudod hogy szereti. :)
2013. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

izé. Rácponty :)

Nem nagy örjöngés. Fogod a halat (fej+farok marad(!)), kibelezed, besózod alaposan kivül-belül. Tepsiben karikára vágott krumpli, és vöröshagyma ágyra teszed. nagy pohár vizet ráboritani. (3 deci kb.) 3 csik szalonna keresztbe ráfektet, pár paradicsom karika (elhagyható) dettó, ráboritasz egy nagyobb pohár tejfölt. Alufóliával be a sütőbe párolódni. Egy óra párolódás után ránézni, hogy vaj puha e. Ekkor fólia le, megpiritani a tetjét. (cc:20-30 perc.) és kész. Fél óra-óra összerakni, és utána elvan a sütőben :)

2013. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És még annyit hogy egy üveg száraz vörös bor mindenképpen legyen! :D
2013. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a receptek tök jók, ki lesz próbálgatva.:)
2013. nov. 27. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
:=
2013. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is adtam 16 évesen ilyen ajándékot akkori barátomnak az 1 éves évfordulónkra, meg én még a saját rajzokon kívül pár nagyon emlékezetes fényképünket is beletettem, meg mindenféle vicces, megható dolgainkat, elég sok energiát fektettem bele, bár előtte én is tartottam tőle kicsit, hogy talán ennek nem fog örülni (akkor volt 19). De még el is sírta magát, annyira meghatotta a dolog, pedig sose láttam ezen kívül sírni. Úgyhogy én biztatnálak rá, hogy add ezt neki. :)

22L

2013. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!