Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ha azt mondja nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha azt mondja nektek a pasi akit szerettek, hogy legyetek csak barátok, képessek lennétek rá vagy megszakítanátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Itt arra értem mikor a pasi sokat akar veled lenni de mégsem akar kapcsolatot. Ilyenkor mit tennétek?

Kort is írjatok, köszi.


2013. nov. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igy csak szenvedni fogsz, jobb ha megszakitod vele a kapcsolatot. 29/N
2013. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fogadd el, hogy nem kellesz eléggé...

saját magad számára Te vagy a legfontosabb. Nem?

Igy kéne, hogy legyen.. hagyd ott. Majd rájön, hogy mit veszitett. Muszaj mérlegelned.

2013. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség úgy barátkozni vele, ha közben szerelmesek vagyunk. Nem kínoznám magam ilyenekkel. (L/23)
2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hááát...akkor ez a pasi csak kihasználni akar vagy a kinézeted tetszik neki. te meg szereted,de csak magad készíted ki,ha engedsz neki. Ilyen helyzetbe voltam én is. Meg kell vele szakítani a kapcsolatot,ha jót akarsz magadnak! Lehet,jh még hülyeség,meg fájni is fog,mert szereted (ha igazán szereted)de az ilyen pasik..áááhh hagyd a francba! sajnálom :/
2013. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond, viszont olyan már történt, hogy én akartam többet és a srác nem beszél velem azóta se, pedig kapcsolatban vagyok már valaki mással, akit jobban szeretek.
2013. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!