Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha megláttok egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha megláttok egy jó nőt, de van barátnőtök, akkor is fantáziálni kezdtek a nőről?

Figyelt kérdés
Jelent ez nektek valamit? Szeretitek ettől még a barátnőtöket?
2013. nov. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
igen. és persze hogy szeretjük. csak hát ilyenek a kanok. aki tagadja az is ;)
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Hűséget fogadsz nem vakságot.
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja.

Szeretem,de azért jó fantáziálni,hogy a jó meleg puncijába beledughatnám a farkam.

2013. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nem, bármennyire is nehéz ezt egyeseknek elfogadni.
2013. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
ez csak annyit jelent hogy nem elég jó a nőtök hogy beérjétek vele :P megnézem én is de csak vállat vonok, minek fantáziáljak arról hogy megülök egy szamarat ha van egy jó kis kancám
2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, akkor is azt gondolom hogy megkefélném a hüvelyét keményen.
2013. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
91%
Miért,te már nem fantáziálsz egy jó pasiról,ha van barátod?:)
2013. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
Engem miért pontoznak le mindenhol?xDD most már elég legyen
2013. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig igazából jogos kérdés. Nem szoktam, mert csak a barátomra tudok gondolni... Látok helyes pasikat, de csak megjegyzem magamnak, hogy "nem rossz, de ő akkor sem a barátom" . Nem kezdek el fantáziálni róluk. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. nov. 27. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet konkrétat válaszolni mert akárhogy nézzük, a férfiaknál egy ösztön reakció. Van akinél perfektül üzemel, van akinél nem. De ez nem jelent semmit. Mármint ha meglát az illető egy jó nőt, lefut pár pillanat kép, és ott marad melletted, mert téged szeret. (és még ez sem teljesen igaz, mert vannak olyanok mint a méhek, megjár minden virágot, aztán ki jól végezte dolgát, hazamegy )
2013. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!