Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csináltatok/csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok/csinálnátok egy durva szakítás után a pasitok/barátnőtök cuccaival?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy csúnya szakításom. Pár hónapig nálam maradt az exem ruhái, úgy volt, hogy jön érte, de végül mégse. Szóval amikor nemrég költöztem egy zsáknyi cuccát dobtam ki a kukába. Ti mit csináltatok vagy csinálnátok?

2013. nov. 23. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Visszaadnám neki.

Nem vagyok ennyire kicsinyes.

2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
akkor már odaadtam volna olyannak akik rászorulók.. vagy ilyesmi de nem dobtam volna ki.
2013. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez nem kicsinyesség. Pont, hogy én is vissza szerettem volna adni neki, de én Pesten lakom ő meg Baján. Miután vagy 20x megbeszéltem vele, hogy eljön végre a cuccáért, még el is vittem neki, de nem ért rá, hogy átvegye. Szóval ezek után nem akartam még jó pár évig az ő cuccait hurcolászni. A rászorulókról meg annyit, hogy egy napokig tartó költözés közben örül az ember ha luk van a seggén, nem hogy majd még ilyen dolgokkal foglalkozzak. Utólag nekem is eszembe jutott, hogy más talán nagyobb hasznát vette volna, de amikor az ember mérges nem a logikus gondolkodás a jellemző.

De különben is, nem az volt a kérdés, hogy én mit csináltam rosszul, vagy, hogy mit kellett volna csinálnom.

2013. nov. 23. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno felgyújtottam a cuccait.Szó szerint...Nem kicsinyesség....Egy orgazmus volt a lelkemnek :D
2013. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Összecsomagolnám, odaadnám neki, postáznám a címére, ha nagyon sok, akkor persze nem

Ha 1 év után sem kell neki, és költözöm minden kicsinyesség nélkül fognam és odaadnám a rászorulóknak ami használható, többi kuka és lomtalanítás...

2013. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!