Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vállalhatjuk fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Év elején összeismerkedtem egy sráccal (vagyis már rég óta ismertem, csak eddig valahogy nem került a "képbe"). Sokat beszélgettünk, szerettünk együtt lenni. Áprilisban össze is jöttünk, vagyis elcsattant az első csók. (Pont április 1-jén :D ) Minden szép és jó, csak egy "kis" gond van... 27 éves én meg csak 17 (Ezen a héten leszek 18.) Tehát 9 év köztünk a korkülönbség... :( Nagyon sokat gondolkodtunk rajta, hogy felvállaljuk-e, végül úgy döntöttünk, várunk még...(Sajnos a faluba néha már visszahallottam néhány pletykálnak rólunk.) Egész nyáron találkozgattunk, s nagyon jól elvoltunk. Még életemben nem voltam ilyen jól egy fiúval sem. Teljesen megbízom benne, nem használja ki a helyzetet, mint az eddigi pasijaim, ha arról van szó. Most jön a lényeg: Szeptemberben munkát kapott, csakhogy mint friss matekdiplomás pont az én középsulimba vették fel... :( Ekkor már teljesen el voltunk keseredve, hogy sose tudjuk már felvállalni a kapcsolatunk.. Mert ha ez kiderülne, őt kirúgnák, s lehet hogy engem is. Hát' Istennek, engem nem tanít, de így is nagyon rossz, elsétálni mellette a folyosón, mint két idegen. :,(

Ezt az évet már ki kell valahogy húznunk. Ha úgy vesszük 8 hónapja vagyunk "együtt", s nagyon szeretem. Szerintetek a nyáron már felvállalhatjuk? Vagy a lehető leghamarabb mikor? Gondolom év végéig még tuti nem.. :( Ti mit tennétek a helyemben? Még egy fiút sem szerettem annyira mint őt. (És megjegyezném, még nem volt szex sem, pedig voltunk olyan helyzetben, mikor megtörténhetett volna, sőt, az eddigi pasijaim tuti biztos hogy kihasználták volna az alkalmat, de ő nem. Mert nem arra hajt!) Komolyan gondolja, s én is. Szerintetek mikor "nem fognak beszólni" az emberek ha felvállaljuk? Amúgy mindenki azt mondja, hogy a valóságban csak 25-nek néz ki.

Mit gondoltok erről? Mit kéne tennem? Vagy a tanév végéig már reménytelen, hogy felvállaljuk? És a nyáron? Légyszi segítsetek!


2013. nov. 27. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal a tanár-diák lamúr sehogy se engedélyezett, nem csak 18 alatt, de ez részletkérdés.

Különben teljesen mindegy mikorra időzítitek, sosem lesz könnyebb, és úgyis belétek fognak kötni, mert az emberek kicsinyesek és imádnak csámcsogni mások dolgain.

2013. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapot! :)
2013. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de komolyan, ilyet olvastam már itt, mármint hogy ez faluhelyen máshogy megy mint a nagyvárosokba, úgyhogy ehhez nem tudok mit szólni. De amíg el nem ballagsz, addig mindenképp várj, mert kirugják és máshol se fog munkát találni úgy! Azt pedig én poénnak fognám fel, h meg kell játszani, h nem ismizitek egymást, ez kifejezetten izgató :D
2013. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen, sajnos, erre mi is gondoltunk, hogy lehet sose hagynak minket békén. :( De én azért még reménykedek... Akkor a nyárig minimum.. Jövőre meg szeretne ő is máshol dolgozni.

Másodiknak köszönöm! Te vagy az első aki felköszöntött! :D

2013. nov. 27. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már nem abba az iskolába jársz, ahol ő tanít, akkor felvállalhatjátok nyugodtan. A korkülönbséggel nincs baj, a tanár-diák viszony viszont kellemetlen. Sok boldogságot.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!