Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatunkat? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy fiú, aki a mi környékünkön nagyon ismert, mert nagyon jó foci kapus, helyes is meg minden. Nagyon jóba vagyunk barátok én soha nem is gondoltam arra, hogy köztünk több lenne barátságnál, mert tudom, hogy neki milyen lányok tetszenek. Nagyon sok időt töltünk, együtt elmegyek a meccseire, mert azt mondta, ha nem vagyok ott, akkor nem tud rendesen védeni. A szombati meccs után az öltöző előtt várakoztam, a többiek ki jöttek és Ő jött ki utolsónak, és ahogy elindultunk a kijárathoz csak megfogta a kezem hirtelen azt sem tudtam, hogy mit csináljak. Mentünk végig a parkolón a csapat társai ott néztek minket, azóta már kaptam tőlük SMS-t is, hogy milyen boldogok, hogy együtt vagyunk. De az én részemről nincsen semmi köztünk. Beültem az autóba és haza vitt, az autóba csak ültünk egymás mellett egyikőnk sem szólt egy szót sem. Nem tudom, hogy komolyan gondolja-e, hogy miközöttünk több lenne barátságnál.

19/L


2013. nov. 17. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek erről! Mondd el, h te mit gondolsz erről és, h mit is szeretnél!
2013. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, holnap mindenféle képen délután fogok vele beszélni, csak olyan kellemetlen lesz. Közös ismerősünkkel beszéltem erről a témáról és Ő is mondta, hogy kicsit már kezdett fura lenni, ez a fiú, hogy mindig rólam beszél. Nagyon félek a holnapi naptól, mert nem szeretném megbántani, és tudom, hogy nagyon szarul fog neki esni, lehet többet nem is akar majd velem beszélni.
2013. nov. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!