Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú lány illene hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lány illene hozzám?

Figyelt kérdés
Én 24 éves fiú vagyok, voltak már barátnőim, de most szingli vagyok. Az a baj velem, hogy komoly kapcsolatra nagyon válogatós vagyok. Nem a külső amiben válogatok, mert volt vékony, duci barátnőm is, hanem, hogy milyen a személyisége. Bulizós, irányítós, flegma, buta, beképzelt, ez alapból nem jön be. De egy csomó apró dolgon fenn akadok még. Amilyen kellene nekem szerintem: normális, tanult, nem bulizós, családcentrikus lány. ILYET hol találni a mai világban? Mondjatok valami tippet, véleményt, köszi!
2013. nov. 28. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányok között nagyon ritka az ilyen szóval inkább a 25 éves vagy idősebb nőknél próbálkozz.
2013. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen leszek 10 év mulva.... 1010%hogy nem fogok inni, cigizni, drogozni, bulizni, igen nagy valószinűséggel akkor még az egyetemen leszek. Családcentrikus... Majd kiderül :)

14L

2013. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam 17 évesen is mégsem becsültek az eddigi partnereim. Mindenki csak panaszkodik a mai lányokra, de ha talál egy normálisat akkor már hirtelen értékét veszti. Ilyenek vagytok Ti pasik! Akkor szerintem nem kell csodálkozni a mai társkeresési és párkapcsolati dilemmákon. 25/F
2013. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
L, bocs
2013. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt hozzá kel tenni, hogy férfiaknál általában 30 felett jön el a család centrikus, már nem bulizó korszak.

A te esetedet pedig úgy tudnám jellemezni mintha valaki évekig gyémántot bányászna de mindig csak cirkóniumot találna egészed addig amíg a kezébe nem kerül egy csiszolatlan gyémánt. Már ő maga sem hiszi el, hogy ez tényleg az aminek gondolja, hiszen már annyiszor élte bele magát a "na most ez biztos gyémánt" érzésbe és kellett kiábrándulnia, ezért inkább eldobja az értéket még mielőtt újra csalódna.

2013. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hajógyárin találsz
2013. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ez sanszos. De mi lehet erre a megoldás? Hiába próbálom elnyerni a bizalmát és meggyőzni, hogy nekem hihet valahogy nem az igazi :( Csak a hibát keresik bennem. Ahogy mondod, azt keresik mi van a felszin alatt amit nem mutatok. Pedig mindig magamat adtam, csak nem hitték el.
2013. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kevés az ilyen lány én is hasonlót keresek bár én inkább a kettő közt. Nem várom el hogy hű de tanult legyen de ha megvan az esze tehát nem teljesen sötét akkor már nincs baj, ha szeret bulizni de soha nem viszi túlzásba és nem erről szól minden hétvégéje akkor már nyert nálam. Ilyenből azért több van és sokan várnak komoly kapcsolatra csak nem mondják ki elsőre. Én is sok lánnyal ismerkedtem már még a 20 as éveim előtt voltak ducik, nagyon vékonyak, átlagosak, mosolygosak, beképzelt, bunkók egyikkel sem jött össze. Bár volt egy kedves lány akivel összejöttem sajnos cska távkapcsolat volt mert messze lakott és csak havi 2-3 alkalommal tudtunk együtt lenni, de sajnos ez baj volt mert nem figyeltem oda rá, bekerült egy rossz társaságba és ott lezüllött, ma egy hatalmas ribi lett sajnos. A másik akivel 3 éve ismerkedtem meg ő kis alacsony picit duci de nagyon jó alakú csaj volt ő kedves mosolygós, életvidám, igaz nem volt valami művelt de nagyon komoly tudott lenni tehát esze is volt valamennyire. Ő nála is csak annyi gond volt hogy sokszor ment a feje után és sajnos könnyen szerelembe esett másokba is.

Én voltam már együtt egy minden hétvégén bulizós, fenékrázó, party csajjal aki tényleg az a tipikus ribi volt akire minden pasi rámozdult hogy elvigye 1-2 menetre, én is így kezdtem bár nem buliba ismertem meg, a kapcsolatunk egy pokol volt, engem csak kihasznált, játszotta az érzelgős komoly kapcsolatra vágyó agyát miközben amikor dolgoztam más kúrta őt. Sajnos nehéz olyan nőt találni aki pont az ideálod, de olyat sem egyszerű aki a kettő közt van.

Külsőre nekem sincs semmi elvárásom, legyen ápolt meg jó a megjelenése és ennyi, ha duci, ha sovány nem számít, a belső a fontos.

Szóval ismerkedj, mert külső alapján ne ítélj meg embereket, hidd el aki nem túl szép külsőre lehet hogy belsőleg teljesen elfog téged varázsolni.

Én egy olyan lánnyal jöttem össze aki alacsony vékony elég negatív a kisugárzása ha idegenként közelít hozzá az ember de amúgy ha egy picit el is beszélget vele az ember egyből kiderülnek a dolgok és minden más lesz. Nagyon másként kezdtem el látni a dolgokat amikor megismertem nagyon imádjuk egymást, és rájöttem hogy ő illik hozzám, mert lehet külsőre egy ijesztő mogorva lány mert nagyon kevés pasi nyomul rá mert egyszerűen mindenki azt veszi le külsőleg hogy egy buta tyúk de nem az.

2013. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy Gyülekezetbe! Megéri kipróbálni, ha még csak egy alkalomra is. Ott a megoldás a problémádra.:)
2013. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát okosabb nem lettem, de azért köszi a válaszokat. Nem megyek el Gyülekezetbe. :)
2013. nov. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!