Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki hűséges és megbízható? Ha igen hol találok ilyen típusú lányokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van.Nagyon sok ilyen lány van.Sőt ezek a megjátszós tini csajok között is rengeteg van.Nem tudom miért tetted fel ezt a kérdést.
2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.. de ahogy észre veszem a fiuk többsége mégis a ri@ancokat keresi... :S
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert eddig nem találtam ilyen lányt, azért!
2013. febr. 22. 16:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Am jah.A ketteske jól leírta.Te nem veszed észre őket.
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
és még is hol kerested ezeket a lányokat?Hány lányt ismertél meg,hogy ezt megtudd?!
2013. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak
2013. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én.
2013. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és hány éves lányokat keresel?


A 16 év alatti lányok még csak kamaszok, szerelmi vallomásukat nem kell komolyan venni.

Én sok 16 év fölötti lányokat ismerek, akik hűségesek és nagyon megbízhatóak.

A régi osztálytársnőimnek a fele már el van jegyezve azzal a szerelmükkel, akikkel még 16-17 évesen jöttek össze.

ERGO 1. : bárhol találhatsz ilyen lányokat, csak nem biztos, hogy ők téged képzelnek el élettársuknak.

ERGO 2. : járj nyitott szemmel, és biztos hallani fogsz olyan lányokról, akik hűségesek és megbízhatóak.

2013. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem számoltam, hogy hány lánnyal találkoztam, mióta nincs barátnőm, de 10 körül, vagy butuska plázacsaj volt, vagy munkamániás (semmi ideje még magára se, nem hogy egy párkapcsolatra) stb. Mindig volt valami, ami nem tetszett. És nincsenek nagy elvárásaim!
2013. febr. 22. 16:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Finnyás vagy.

A plázacicáknál miért próbálkoztál ha eleve tudtad,hogy nem igazán hűséges?!

2013. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!