Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene maskent csinalnom, h. ne legyenek unalmasak a hosszu estek a parommal?

Figyelt kérdés
Ferjem minden nap dolgozik kb 6 orat, ami nem megerolteto munka. Este hazaer, megvacsorazunk,picit beszelgetunk, es ra 5 percre mar ul le a gep ele. En elmosogatok, majd kesobb gyumolccsel, edesseggel kedveskedek neki, mert nagyon szereti. Utana maszirozom, puszilgatom, probalnam h. miutan megnezte e.mailjeit, velem is foglalkozzon. Sokszor beulok az olebe, mikozben o nezi a monitort. De nem sok eredmennyel, pedig hianyzik az olelese, csokja. De 5 perc mulva azt hallom faj a laba. En mindig nagyon varom h. mikor kapcsolja ki a gepet. 2 vagy 3 ora mulva megyunk aludni, amikor ismet szeretnem ot olelgetni, es ezt varnam tole is. De azt mondja h. o milyen faradt, aludni szeretne. Csak rovid oleles, egy ket puszi es alszik. Sokat gondolkozom miert van ez igy, mert amugy nagyon szeretjuk egymast. Nekem csak az a baj, h. esterol estere a laptop kihagyhatatlan neki, addig en unatkozom mert nem szeretek tv/t nezni sem. Valamit valtoztatnom kellene csak nem tudom mi legyen az.
2013. nov. 28. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs szád, hogy elmondd neki ezt?
2013. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Veled semmi gond nincs!! A pasiddal van a baj... és a helyedben már rég gyanakodnék hogy megcsal... mert olyan nincs hogy egy pasi kibírja huzamosabb ideig szex nélkül :/
2013. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam, h. ha annyira faradt, akkor minden nap miert csak ejfel esetleg ejjel 1 ora utan all fel a gep mellol?
2013. nov. 28. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ő a férjed, hogy megbeszéld vele. Miért idegenek véleményére vagy kíváncsi, nyugodtan mondd el neki, hogy téged ez zavar.
2013. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretkezunk, ugyanis kisbabat szeretnenk mindketten. Csak en tobbszor szeretnek egyutt lenni vele, o pedig azt mondja harom negy naponta.
2013. nov. 28. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos... szexi fehérneműben kezd el takarítani a gép mellett ;) ha ez nem indítja be akkor nem is férfi!!! :D
2013. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ja, elindultatok lefelé az úton. Azon amelyiken baromi nehéz felfelé menni. A probléma az, hogy nehéz összehangolni azt, hogy egyfelől mindenkinek kell "szabadfoglalkozás" amikor a másik békénhagyja, másfelől viszont fontos a közös programok - szex :) - megléte is.


Véletlenül nem csak egy gép van otthon, és azon osztoztok ketten? Az nem túl praktikus. Az egyik belemerül, a másik látványosan szenved = nincs összhang.


Én azt mondom, hogy beszéld meg vele a dolgot. Osszátok be az időtöket, úgy hogy mindkettőtöknek jó legyen.


A másik dolog meg az, hogy sajnos az csak a filmekben van, hogy egy kapcsolat olyan mint az első napokban, és boldogan éltek amíg meg nem haltak. Meg kell dolgozni érte, mindkettőtöknek. A baj ott van, ha elkényelmesedtek és megindul a lejtmenet. Aztán egy két év, és szex se lesz csak max ünnepnapokon.

2013. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt. Tudom en mindent megteszek azert h. neki jo legyen es nagyon is erzi h. szeretem. En is erzem h. szeret, csak az estekkel van a problema, nemtudom miert. Azt az egyet nem ertem, ha faradt, akkor miert nem kapcsolja ki a gepet fel ora utan?

Amugy igazatok van h. vele kellene megbeszelnem. Csak kulfoldon elunk, angolul beszelgetunk egymassal, en pedig annyira meg nem beszelek jol angolul, h. elmondjam neki mi bant esterol estere.

2013. nov. 28. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem farkal meg, akkor küldjön át hozzám :)
2013. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A heten, hetfon kezdtem a probalkozast, de meg tegnap este sem volt semmi az olelesen es puszin kivul...

SAJNOS

2013. nov. 29. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!