Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom veszíteni?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában kicsit távolságtartóbb, és valószínűleg "nem biztos az érzéseiben' és nemtudom mi válthatta ki belőle. :( több mint egy éve vagyunk együtt, és egy év alatt nagyon sokat voltunk együtt, lehet ez a baja? Mit tegyek hogy megmutassam neki hogy én kitartok mellette, és nagyon szeretem, és ne hagyjon el? :( Kétségbe vagyok esve.

18L


2013. nov. 28. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellaposodhatott a kapcsolatotok, vagy megunt téged. Próbáld meg felpezsdíteni valahogyan ha testileg megkap mindent akkor menjetek el többet társaságba stb.
2013. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cintuskaa ***** válasza:

szia figyelj! ha valaki menni akar úgyis megy, én mikor 1 éve voltam a párommal együtt dettó ugyan ebbe a szituációba kerültem és reménytelenek láttam mindent elkezdtem vele kötekedni ő vissza folyton veszekedtünk 3 hónapon keresztül amikor azt mondta befejezte és neki elég ,elment ...

rengeteget gondoltam rá 2 hét után még mindig nem hallottam róla semmit ,már rettenetes hiányzott

,majd 1x megláttam 1 lánnyal és megölt a féltékenység egyből elmentem onnan utánam jött és meg kérdezte mi a baj ? megbántott ?

mondom nem dehogy (nem néztem a szemébe)aztán elmentem másnap 1 nagy csokor rózsával csengetett az ajtón, kinyitottam és azt mondta attól a lánytól tanácsokat kért,hogy mit csináljon hogy minden helyre jöjjön a kapcsolat?

Szóval ne félj gondolkodik ha van kis esze:) és valami újat akar úgy hogy figyelj a legesleg apróbb dolgaira is hátha épp azaz.

2013. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
wow.:O ő is jóban van lányokkal, ezen fel is húztam magam, és sokáig vágtam ezt a fejéhez hogy lehet tetszik neki ez, vagy az, és ő már ezt nembírta, és kb 3-4 napja alig láttam, alig beszélünk.. az egyik lány barátjával beszéltem aki mondta hogy szerinte bizonytalan az érzéseivel kapcsolatban..mit tegyek hogy újra jó legyen minden?:(
2013. nov. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!