Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a féltékenységemet? El fogom veszíteni, ha nem változok meg.

Figyelt kérdés

A világ legédesebb pasijával járok már 4 hónapja, soha nem adott okot, hogy ne bízzak benne, még a facebook jelszavát is megadta, mégse megy. Nagyon jól tudom, hogy miért. Az előző barátom, akivel 1 évig voltam együtt, megcsalt. Soha nem gondoltam volna róla, de megtette...Utána még 3 hónapig együtt voltunk, mert megbocsájtottam, de ezalatt az idő alatt egy lelki roncs lettem és végül én szakítottam. És ezt még mindig nem hevertem ki. Rettegek, hogy megint megtörténhet, és ez a rettegés tönkreteszi a mostani kapcsolatomat (ami egyébként nagyon jól működik, sokkal jobb, mint az előzővel). Kezdek én is olyan lenni, mint az a sok őrült p*csa, akiket idáig elítéltem.


20/L


2012. okt. 25. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy nyugodj le, vagy hagyd ott...
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem jut nekem normális kapcsolat.
2012. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikus, hülye női viselkedés. Ha minden jól megy és nincs probléma, akkor csinálsz egyet.

Ha meg fog csalni, akkor az idióta viselkedésed miatt fog.

Arra nem gondolsz, hogy te is bármikor megcsalhatod?

2012. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovács andi válasza:
Nekem pont ugyan ez a gondom. Ha kapsz valami értelmes tanácsot hogyan győzd le légy szíves oszd meg velem.
2012. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos idáig semmi hasznos. Én is tisztában vagyok vele, hogy idióta viselkedés, pont ezért akarok megváltozni :D
2012. okt. 26. 18:34
 6/6 Expi ***** válasza:

Az emberek az altaluk megelt negativ vagy pozitiv behatasok,esemenyek alapjan itelnek meg dolgokat es a dolgokhoz valo hozzaallasuk is ez alapjan rajzolodik ki!

Teged mar egyszer padlora kuldtek,ezert normalis,hogy nem tudsz megbizni a masikban! De viszont bizalom nelkul nem mukodhet egy kapcsolat,es lassan pokolla,fogod tenni az eleteteket! Minden ember mas,ezert add meg neki az eselyt,hogy megtudja mutatni,hogy O nem olyan mint az ex pasid! De ha eszreveszel valami valami gyanusat aminek egy kis valosag alapja van azonnal lepj tovabb! Ez egy ordogi kor es egyben egy lelki vivodas mely lassan folemeszti minden energiadat! 33 eves pasi vagyok ,alap termeszetembol fakadoan nagyon feltekeny tipus vagyok,amire rajott mar 2 darab megcsalas is....,igy hat tudom milyen hajoban evezel!

2012. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!