Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a barátom felé? Nem akarok rányomulni.

Figyelt kérdés
A barátommal régen minden nap iskola után találkoztunk (az apja nem tudta). Elvoltunk. Hülyéskedtünk, pizzásztunk, hazakísértük egymást stb. Akkor sem volt már ilyen csók meg ölelés meg ilyenek.Erre pár héttel később az egyik osztálytársa elmesélte ezt az apjának, az meg azt mondta hogy rögtön menjen haza miután megebédelt. Azóta nem is beszélünk (1 hete), csak köszönünk egymásnak :( oda sem jön hozzám, meg semmi... csak rámmosolyog de azt meg rengetegszer. Ez nagyon aranyos, de semmi, én meg nemtusom hogy hogyan kell kezdeményezni. ( nem szereti a nyálas dolgokat annyi fix.) Van ötletetek? Nagyon szeretnék már vele beszélni csak én az a nyúlbéla típus vagyok, aki még a saját barátját sem meri megszólítani XD nevetséges de ez van.

2013. nov. 28. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaj én is ilyen vok!! De NE AGGÓDJ! ha fontos vagy neki, úgy is meg fog egyszer szólítani... vagy kérdezz rá...
2013. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!