Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hogy közeledjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hogy közeledjek a lány fele ha smárolni akarok vele?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja ismerjük egymást és nekem is tetszik meg én is neki! Nagyon szeretünk beszélgetni élőbe is meg netem is! És hogy közelitsek felé vagy milyen jelet adjak neki hogy én smárolni szeretnék? Nekem első smár lenne én 15/F ő már csókolózott többször ő 14/L
2011. szept. 21. 14:10
 1/9 anonim válasza:
Simogasd meg az arcát aztán hajolj közelebb hozzá, érezni fogod, hogy elhúzódik vagy inkább vonzódik hozzád.
2011. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
óvatosan :D
2011. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csókolózz vele, ne smárolj.

Hát pl, hívd el valahova sétálni (gondolom már kitaláltad a randit) és amikor szépen hazakísérted, akkor kérdezd meg tőle, hogy adhatsz e neki egy puszit.

Ha azt mondja, hogy igen, akkor adj neki egy puszit az arcára, vagy a szájára, onnan már megy magától a dolog. A lényeg itt az, hogy sikerüljön hozzá testileg nagyon közel kerülnöd. Ezt a puszival ugye elérheted. :)


Ne siesd el a dolgot, légy nagyon finom, és ne dugd le a nyelved a torkán. Akkor minden rendben lesz.

Hajrá!

2011. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 arcrapuszi szokott lenni mikor találkozunk!
2011. szept. 21. 16:16
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nagyon egyszerű a dolgod...


Csak valahogy testileg egy kicsit közelebb kell kerülnöd hozzá. Én úgy csináltam, hogy amikor sétáltunk akkor egy pillanatig megálltunk, mert mondtam valamit (ilyesmit: nézd ott van egy ......). Aztán meg csak megfogtam mind a két kezét, egymás felé fordultunk és lassan elkezdtem közeledni hozzá. Már úgy kb. 10cm-re volt a szám a szájától, aztán meg ő behajolt és utána <3 <3 :)


Sok sikert!


16/F

2011. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Az erö legyen veled! XD
2011. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggö. ha magambol indulok ki én utálom ezt a simogatos,lassan közeledös dolgot. inkább lesmároltam én a pasit mert ha lassu vagy hagyod gondolkodni. és mivel tudja mi következik igy be is pánikolhat. én imádom ha hirtelen lekapnak. ráérek utéána pofán vágni ha nem tetszik XDDD

de ez csak én vagyok. utáloma tulromantikázást:) ha romantikus a csaj akkor az elöbbiek tanácsát fogadd meg:)

2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nicole12 válasza:
Én nemrég csókolóztam először mármint a srác csókolt meg engem akiről kiderült h ő se tudodtt de jött magától..azt se tudtam h mitcsináljak de ha közelhajolsz hozzá meg simogatod akor sezrintem megfog csókolni és akor rájösz h kel..sok siekrt..xd
2011. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nicole12 válasza:
ja és az első nedves lesz és nagyon jó!! :)
2011. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!