Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NÁRCISZTIKUS pasitok/csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NÁRCISZTIKUS pasitok/csajotok volt már? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
részletesen ha lehet:D

2013. nov. 29. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem csak FANTÖRPIKUS volt.
2013. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem csak NCORE meghívóm van.
2013. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem és nem is vágyom ilyenre.
2013. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezalatt? Nárcisztikus személyiségzavart, vagy csak önimádót/hiút? Mert nem mindegy. Az egyik személyiségzavar, a másik meg túl nagy egoizmus.
2013. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utóbbit :D
2013. nov. 29. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, de mivel édesapám pontosan olyan, tudom, hogy nem is kell olyan :D
2013. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, de többet olyat nem szeretnék... Nagyon nagyra tartotta magát a csaj, túl szépnek, okosnak gondolta magát... Nem jött be ez a stílus, sőt, nagyon irritált.
2013. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pasim olyan jómodú család hulladék gyereke. Eleinte még kedves volt meg olyan jól neveltnek tünt ,de ahogy jártunk egyre jobban rám telepedett idővel már telefonon folyamatosan ellenőrzött ha valami nem stimmelt akkor ment a hiszti meg mindig azt kellett csinálni amit ő akart meg folyamatosan alul értékelt és őt kellett dicsérni és hát ez elég nehéz volt mert nem volt rajta mit,a szex az nagyon rossz volt egyáltalán nem élveztem abban is nagyon önző volt. Aztán mikor betelt a pohár elhagytam utána még 1,5 évig nem tudtam magamról levakarni. Manapság meg azon gondolkodom ,hogy-Hogy is tudtam vele járni?
2014. jan. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!