Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ha a csajotok ilyen becenevet adna nektek?

Figyelt kérdés

szóval az hogy Nyusszóka :D :D

neki még nem mondtam de valahányszor ha csak rá gondolok a neve helyett mindig a ez a becenév jön az eszembe :D ti mit szólnátok hozzá naon ciki???

20L


2013. aug. 5. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy sürgősen hagyja abba... Borzalmas, utálom az ilyen fajta beceneveket!
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát...max olyantól,akit tényleg szeretek. Csak ne így kiabáljon utánam a tesco-ban :D
2013. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan azt mondja, hogy cicus. Legszívesebben torkonrúgnám olyankor. Én is utálom az ilyen beceneveket. 17/F
2013. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
nem naon ciki, én elfogadnám
2013. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 30 éves vagyok és nem vagyok semennyire gyerekes és nyálas, de a párom rengeteg hasonló becenevet adott nekem.

( Nyussz, Cic, stb.) De mi ezeket csakis egymás között használjuk, mások előtt a keresztnevünkön szólítjuk egymást de szerintem ha egymás közt vannak ilyen aranyos becenevek azzal szerintem semmi baj nincs, nem is értem itt a válaszolókat, aki ilyen miatt ideges a barátnőjére azzal valami agybaj lehet. Majd ha utolsó köcs*g faxnak hív a barátnőd akkor kell aggódni, nem amíg becézget...

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik pasinak sem az az álma, hogy így hívják.... Elég gáz, csajos név.
2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Ha rám gondoltál, igen egy kicsit idegbeteg vagyok. De ennek semmi köze ehhez. Egyszerűen nem szeretem. Ennyi.

2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben bejönne. Társaságba azért inkább csak a közeli barátaim előtt. Ne Nyuszókának ismerjen az egész város :D
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!