Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Más is van/volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Más is van/volt ilyen cipőben? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A történet kicsit hosszú és kicsit szégyenlem is, de itt ugyis névtelen maradhatok, így könnyebb. 15évesen vesztettem el a szüzességem, majd rá 1 évére megkezdődött a kapcsolat amiben most is vagyok ennek 8 éve, ebben voltak megszakítások, olyan is volt 2x hogy különéltünk pár napig/hétig. Persze voltam olyan idióta hogy az elején megcsaltam a barátom, de ez csak az első 1 évben, akkor még fiatal voltam és hülye és nem gondoltam volna hogy még most is együtt leszünk. A kissebb megszakításokban sem tétlenkedtem, tudom nem szép, de épp nem voltunk együtt, az nem megcsalás, ugye? Voltak más pasik is az életembe a szüneteknek köszönhető és nem csak pasik. Volt egy lány is, akivel azóta is jóban vagyunk. Barátnők lettünk, a legjobbak. De külföldre ment dolgozni és neki is lett egy kapcsolata. Ő persze kifogott egy nyitottabb pasit és megdumálták, hogy ha úgy érzi a barátnőm, velem összejöhet bármikor, a pasi nem neheztelne érte. Persze akkor csak mosolyogtam a dolgon, de úgy fél éve nem megy ki a dolog a fejemből.Az én párom persze annál konzervatívabb, hogy az ilyet meg lehessen vele dumálni. A sors fintora, hogy közben a párommal szülők is lettünk és részemről szeretem a magam kis családját, így nem akarok vele szakítani. De így megfulladok. Szükségem van a barátnőmre is, de a jelenlegi páromra is. Nem tudom mit tegyek. Kezdjek titkos kapcsolatba a barátnőmmel? El nem mondhatom a dolgot a páromnak mert elhagy minket, de így nem jó. Próbálom elfelejteni a dolgot, de nem megy. Szerintetek mit csináljak?

#skkl
2013. nov. 29. 03:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj gyermekeid anyjával. Az a másik barátnőd most amúgy is mással van sztem, és te meg nem akarnál második lenni, ha meg szereted gyermekeid anyját, akkor minek hagynád el/ bántanád meg?
2013. nov. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek olyannak család, aki folyton más felé kacsintgat?
2013. nov. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félre érthető voltam, de én lennék a a család női tagja. így max. a gyerekek apjával maradhatok és ezt is szeretném, de így nehéz élni. :(
2013. nov. 29. 03:33
 4/15 anonim ***** válasza:
#1es ő maga az anya.. :D
2013. nov. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak becsúszott a gyerek.. nem is házasok...
2013. nov. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5ös- Házasok vagyunk 7 éve és a baba is tervezett volt, de szerintem ez annyia nem lényeges, de azért kössz hogy hozzászóltál
2013. nov. 29. 03:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Oké, már vágom:) Akkor maradjon gyermekei apjával:)
2013. nov. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*én így tennék
2013. nov. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem itt értettem félre, meg már korán is van" Ő persze kifogott egy nyitottabb pasit és megdumálták, hogy ha úgy érzi a barátnőm, velem összejöhet bármikor, a pasi nem neheztelne érte."
2013. nov. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 DreamWeaver ***** válasza:
64%
Tudod, általában amikor egy párkapcsolat, vagy házasság kezd ellaposodni, elszürkülni, akkor jut eszükbe a feleknek a kapcsolat nyitása. Tedd fel Magadnak a kérdést; szereted a férjedet? Ő szeret Téged? Próbáld meg vele együtt felrázni a kapcsolatotokat. Valahogy máshogy. Érzel Magadban egy olyan identitást, vagy hajlamot, hogy képes volnál leragadni a nőknél és ezzel felborítani a családod egységét? Ha nem, akkor szerintem ennek csak a férjed állhatja akadályát. Én ha belegondolok, személy szerint nem tekinteném megcsalásnak, ha a férjed helyében lennék, de ez csak az én véleményem. És nekem is szükségem lenne arra, hogy teljes mértékben biztos legyek abban, hogy ez Részedről csak egy kis fűszer és nem étrendváltás. Ha úgy érzed, hogy a férjed túl konzervatív ahhoz, hogy ezt felvesd neki, akkor nincs mit tenni, el kell feledned ezt a gondolatodat.
2013. nov. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!