Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a a barátotok úgy beszélne veletek mint egy kutyával, ami miatt órákat sirtok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felpofoznám : )
2013. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dobnám és megmondanám neki hogy vegyen inkább kutyát.
2013. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szó nélkül otthagynám .....


azért ennyi önbecsülése legyen a csajnak h nem hagyja magát ...

2013. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Felvágnám egy konyhakéssel.

De minimum nyilvánosan megaláznám és elhagynám.

2013. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az oka.

Ha valami olyasmit tettem, amiért jogosan beszél így velem, akkor azt mondanám, oké, megérdemlem.

Ha ok nélkül, jogtalanul bánt lelkileg, figyelmeztetném, hogy ha még 1x így beszél velem, kidobom.

Ha eljátssza a lehetőségét, meg a levesbe.

2013. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy a barátom kiabált velem. Én akkor teljesen higgadtan mondtam neki, hogy végeztem vele és most rögtön húzzon el innen. Egy két ruhája volt nálam, azokat összeszedtem és beraktam a táskájába és a kezébe nyomtam, hogy mehet is. Persze nem szakítottam vele, mert visszakönyörögte magát, de azóta egyszer sem viselkedett így, pedig elég régen történt ez az eset.
2013. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Megharapnám. Valószínűleg a torkán.
2013. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lópinkulát! :)

A legtöbb nő igen is a pasijával marad ezután is, aztán sír rí de vele marad majd 1x a pasi hagyja el aztán sír rí mindenkinek h minden pasi egy szemét disznó, nem bízik senkiben ésatöbbi....

2013. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
páros lábbal
2013. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem nevezném a barátomnak, és keresnék egy olyan férfit, aki megbecsül
2013. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!