Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kínos lenne nekem? Rossz egy összeszokott társaságba menni?

Figyelt kérdés
Az unokanővéremmel nagyon jó a kapcsolatunk. Holnap (szóval minnél elöbb kellenének a válaszok) találkozunk két barátjával (az egyik a barátja, a másik az csak haver) egy megbeszélt helyen. Együtt fogunk ebédelni. És én nem is tudom... Szerintetek egyáltalán nem lenne kínos egy ilyen összeszokott társaságba bemenni?

#barát #ciki #unokanővér #összeszokott társaság
2013. nov. 29. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, próbálj úgy viselkedni, mintha te is ismernéd őket. Érdeklődj, tegyél fel kérdéseket. Reagálj a mondandójukra. Mindezt úgy, hogy azért ne legyen zavaró. Élvezd az ismerkedést!
2013. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neked van pasid, vagy a "haverrel" akarnak összehozni?
2013. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat hiszen pont most mondtad, hogy unokanővéreddel nagyon jó a kapcsolatotok tehát biztos nem leszel kolonc a nyakukon.
2013. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan pont az időben, ahol a legösszeszokottabb társaság tagjai először találkoztak. Ezen gondolkodj el.
2013. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 1. :)))))

Várom még őket

2013. nov. 29. 15:21
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. nov. 29. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Néha elgondolkodom a kérdések láttán, hogy egyesek tényleg ennyire alkalmatlanok az életre? Tömören: akár kinos akár nem, az életben vannak ilyen, és ennél milliószor nagyobb problémák amiket egy életre alkalmas egyén kérdés nélkül megold!

Szóval szedd össze magadat, és menj el arra a találkozóra.

Az, hogy mennyire lesz kinos rajtad múlik csak, ha nem ülsz mint a kuka, akkor nem lesz az.

2013. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!