Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még senki sem valósította meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még senki sem valósította meg a vágyaimat? 20/L

Figyelt kérdés

arra vágyom, hogy egyszer a pasim elkapjon és kőkeményen megb***sszon. Mindig könyörögtem, hogy legalább egyszer csinálja meg valaki ezt velem, de nem vállalták be. Miért? Túlságosan szerettek, hogy "bántsanak"?

Imádom, amikor nyög egy pasi, azzal tudom hogy élvezi a p*ncim...


2013. nov. 29. 15:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9es! nagyon igazad van!!!


Köszi szépen nektek, de nem kívánok válaszolni a felkínálkozó levelekre. :)

2013. nov. 29. 16:10
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne is válaszolj. A nő dolga a behódolás, csak csírák írnák rájuk.
2013. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a
2013. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tudod, erre mondják az angolok, hogy be careful what you wish for.

Az álmod egy valódi nemi erőszakban valósulhat meg, ami után egy életre elmehet a kedved a faxtól.

2013. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az erőszaknak romantikusnak kell lennie, de az is fontos esztétikai oldalról, hogy taknya-nyála egybefolyjon a leánynak. :)))
2013. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

:DD Ha nem lenne barátnőm te kellenél nekem:D

De van, és elég vadak vagyunk:D úgyhogy max egy édeshármashoz..:D

2013. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ennyi, már hívtak hármasba, HighFive is ajánlott lehetőséget.. túl jó dolgod van.


Én már nem is vállalkozom, pff. ilyen sorba már minek állni. :D

2013. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bennem nem csalódnál :) Csak egyszer kell?
2013. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok igazság van abban, amit a 9-es ír. Amíg az exemmel együtt voltam, ő is párszor elsütötte, hogy legyek keményebb, erőszakosabb, de egy határon én se mentem át, mert nem akartam. Most viszont, hogy az érzelmi töltet majdnem teljesen odalett és érzem, hogy olyan dolgokat is meg tudnék vele tenni (nem haragszom rá, csak már nem szeretem és csak szex lenne érzelmek nélkül), hogy tutira kettéállna a füle (egyébként is jó volt a szexuális életünk).:D
2013. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!