Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se szüleim, se batárom senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se szüleim, se batárom senki sincs?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok 4 éve vagyok kapcsolatba,nem fényes a kapcsolatunk,anyám mindig letagadott,hogy neki nincs lánya. csak féltesóm van,azt mindenki előtt felvállalja. és mindent megad neki,én már rég elköltöztem otthonról,az igazi apámat sosem ismertem. de most hirtelen 21 év után felbukkant.. érdekes,van egy barátom,de már nem is az csak együtt élünk,dolgozok,ő is ahogy normálisan mindenki.. későn jön haza 5 ig szól a munka ideje.de mindig éjfél hajnalba jön haza,mert játszik a kollégájával,ha nekem nincs pénzem rajtam csattan az ostor.. pedig én veszek itthonra mindent,de most beteg vagyok 3 napja,így dolgozni sem tudok.. és nagyon főzni sem,tegnap is inkább én nem ettem semmit,de neki csináltam enni.nem vagyok boldog..:( nagyon nem. ő 4 év alatt egy 20-ft-os csokit nem vett nekem.Én ha megyek akárhová,mindig veszek neki,valamit,nem tudom miért kel így felfújni egy névnapot?? Névnapja volt és az egész családja itt volt,énis költöttem rá sok pénzt,ez én vagyok,ha nekem bármim van pl névnap,szülinap,ami engem nagyon nem vonz,főleg a sajátom,mindenki le...sz.ja... Ma már kiborult a bili.. már nincs itthon semmi étel.beteg is vagyok,annyira ennék valamit,de már nincs pénzem mert elköltöttem itthonra,enni valót is amiből már nincs.semmi nincs.kicsit fáj,hogy a barátom így semmibe vesz,mert ha haza is jön hajnalba,már csak alvás van,szinte nem is beszélek vele,ő inkább játszik.. ez kicsit fáj nekem.nem vagyok Pláza cica meg nyaVikolos lány,de kicsit ma bele gondoltam,hogy lassan 5 éve vagyunk együtt,és nem kaptam semmit.. nem nagy értékről beszélek.. Szerintetek??

2013. nov. 27. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hagyd el!
2013. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Na most jól elb..sztad a napomat, pedig nekem ritkán van rossz kedvem.


Miért nem hagyod ott? Ki bukkant fel 21 év után? Apud agy anyud? Miért nem kérsz tőle segítséget?


Szinte még gyerek vagy, biztos segítenének. Hol dolgozol, már nem tanulsz?

2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg sem érdemel téged, hagyd el a fenébe.
2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nehéz lépés lehet, de akkor jársz a legjobban, ha elhagyod. Lépj ki a kapcsolatból, és keress olyat, aki értékel, aki legszívesebben mindent megadna neked, amit csak kívánsz! Ne félj változtatni! Szerintem most jött el az ideje... De persze, a Te döntésed!
2013. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom: hagyd el!

Egy Nő egy ilyen kapcsolat után tanulja meg igazán, hogy milyen értékeket kell keresni egy férfiban.... Mit nem adnék érte, ha egyszer találkoznék egy ilyen kapcsolatból kilépett Nővel!

Azt hiszem én ugranék érte.

2013. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves vagy:) egyébként Apám bukkant fel,Anyám az aki mindig letagadott,és csúnyán bánik velem,ő mindig fényezi magát,hogy 40 évesen jobban néz ki mint én 21 évesen..
2013. nov. 27. 22:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, és jó esetben egy életre megtanultad, hogy milyen "férfiakat" NE keress. Ha nem, akkor az már a te bajod.
2013. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Apud nem tudna segíteni neked? Hogy látod, milyen ember?
2013. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hiába eleinte,minden férfi fényezi magát,és ha együtt vagyok vele X ideig akkor derülnek ki a hibák,Mint egy lakásba mikor megnézed minden oké,de mikor már beköltöztél,akkor látod a Híbákat..:/
2013. nov. 27. 22:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el a barátod. Most még fiatal vagy, találhatsz mást, minden jobbra fordulhat. 40 év múlva már kicsit késő lesz rájönni, hogy leélted a fél életed de nem tudod mi az a boldogság.
2013. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!