Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánytól sem várom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánytól sem várom el, hogy kibírjon engem, akkor hogy lesz nekem barátnőm?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére nyomuljak rá valakire? (Egy lány se kezdeményezett még nálam, úgyhogy gondolom jól elvannak ők nélkülem is, nem szeretnék semmit erőltetni...)
2013. nov. 29. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kibírjon? Mit kell kibírnia annak a szerencsétlen lánynak?
2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is így vagyok! 26/f
2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy.
2013. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Hát, engem... kellene...
2013. nov. 29. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Próba szerencse!

Ha még nem próbáltad a nyomulást, próbáld ki. Csak nyerhetsz! Én nem szeretem a "nyomulós" fiúkat, de valaki hátha... Sok szerencsét!

2013. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

esetleg néha egy kis kompromisszum,alkalmazkodás,megértés stb

ezek csodákra képesek

2013. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk megtanulsz viselkedni.

De ne nyomulj, azt minden lány utálja. Udvarolj! Régimódi szó, de a mai napig a leghatékonyabb barátnőszerzési módszer.

2013. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!