Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még becsületes őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még becsületes őszinte lányok?

Figyelt kérdés

Már lassan 8éve, hogy nincs barátnőm! Nem vagyok szűz, de nagyon régóta nem voltam lánnyal. Aki 8éve a barátnőm volt ő egy gyönyörű nagyon vékony pici cici fokhagyma popsi 18éves szűz lány volt. Nagyon szerettük egymást. A szexuális életünk annyi volt, hogy én kényeztettem őt. Nem akarta elveszteni a szüzességét, én meg tiszteletben tartottam. Szerintem nem sokan tették volna meg azt, hogy egyoldalúan kielégítik a lányt orálisan, csak azért, hogy lássák az okozott gyönyört. Én hülye megtettem. Aztán valamiért fél év után bekattant, hazudozott össze vissza. Mivel elég jól ismertem sejtettem, hogy gáz van. Egy jó barátom segítségével kiderítettük, hogy összejött egy másik csávóval. Eljárt diszkóba, részeges képeket tett fel a profiljához a neten, és ahogy hallottam azóta keményen füvezik is. Olyan lett mint egy plázacica. Na attól a falra mászok. Semmi természetesség nincs benne. Nagyon sajnálom, de azóta nem tudok bízni senkiben. Akik külsőleg is tetszenek vagy ri.ik, vagy aki becsületes, és őszinte, és még tetszik is, annak már x éve-hónapja komoly kapcsolata van. Volt már olyan lány, aki megmondta a szemembe, hogy túl őszinte, túl becsületes, és sajnos túl unalmas vagyok. Számtalanszor megfogadtam, hogy én is olyan leszek, fűvel fával összefekszek (nincs hozzá gusztusom), ha lesz barátnőm megcsalom minden második alkalommal, mert a mai fiatal lányok többségének, akinek nincs komoly párkapcsolata, azoknak ez kell. Nem megy. Van munkahelyem, nem egy elveszett ember vagyok, mégsem kellek senkinek. Nem az a célom, hogy sajnáltassam magam, csak kíváncsi lennék véleményekre. Az idősebb nők nem jönnek be, a nálam fiatalabbakban meg nem tudok megbízni. Amúgy meg ez biztos az én hibám, de foggal körömmel ragaszkodom ahhoz a külsőhöz ami ugyan nem a tökéletes, hanem nekem a tökéletes. Mindenkinek az a tökéletes ami megfelel az ízlésének. Várom az értelmes vélemény nyilvánításokat.

Egy magányos 27éves


2013. nov. 30. 00:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
igen.
2013. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Hát... én?

Én az vagyok.

2013. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
78%
Olyan, aki összejönne veled nincs. Egyébként meg vannak.
2013. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 zotanbro ***** válasza:
55%
csak becsületes lányok vannak.
2013. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

00.43.

Kicsit belekóstolnál az érzésbe, nem írnál ilyen nagyképűen, és cinikusan. Magadat kritizáld.

2013. nov. 30. 00:48
 6/51 anonim ***** válasza:

Az elején azt gondoltam na itt egy norma pasi aztán írod ezt:

"Számtalanszor megfogadtam, hogy én is olyan leszek, fűvel fával összefekszek (nincs hozzá gusztusom), ha lesz barátnőm megcsalom minden második alkalommal, "

na én meg ettől megyek a falnak :D

És így születnek meg a megcsalós csajok, akik megcsalják a pasijukat aki aztán bosszúból megcsal megintcsak más csajokat és kész az ördögi kör.


Csak mert szerencsétlenül pont egy olyan csajt fogtál ki, ne általánosíts. És tény hogy a mostani fiatalokkal nagy gáz van, de mért akarsz te mostani tizenévesekkel járni? Keresgélt a korosztályodban, a 23-24-25 évesek nem jók? Köztük azért sok a normális. :)

2013. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem érdemes lenne körülnézned és nem csak a külsőségekre figyelned, hanem a belső értékekre többet adni. Az ilyen őszinte csajok általában a vicces, humoros pasikat keresik, akik mellett jól érzik magukat. Ők nem hajtanak a pénzre, sem a külsőségre, sem az efféle múlandó dolgokra, hanem az igazi értékekre...


Van egy idő, mikor az ember úgy érzi felnőtt, és elkezdi magát túl komolyan venni. Már nem tud nevetni a szerencsétlenségein vagy ha elbotlik. Kezeld lazábban az életet és vele együtt jön minden jó is :)


Nagyon remélem, hogy megtalálod a párod és azt, akivel le tudod élni az életed. :) fel a fejjel.


20/L

2013. nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
8%

Szóval a kedves előttem szóló szerint, még mi férfiak vagyunk a hibásak azért, mert a nők ilyenek, hát persze...


Amúgy amit írtál, sajnos igaz. A szájukba kell hugyozni, én erre már rájöttem. Voltam én is kedves, aranyos, nem becsülte senki, hát ha ez kell nekik tőlem megkapják. Inkább vagyok értéktelen nőkkel laza kapcsolatban, mint hogy egyáltalán ne legyek semmilyen kapcsolatban.

2013. nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Amit írtam abban ott van az is, hogy ugyan "megfogadtam", de nincs hozzá gusztusom, amit úgy értettem, hogy nem tudom megtenni, annál becsületesebb vagyok. Mint ahogyan írtad is, nem más tehet arról, hogy megjártam. Az a lány akkor volt 18, amióta huszonsok fölött járok, azóta nem nagyon gondolkodtam 20-25éves korosztály alatt. Semmiképp. Köszönöm a hozzászólásod.
2013. nov. 30. 01:03
 10/51 A kérdező kommentje:
Tehát nem utolsó hozzászólónak, hanem a 00:54-es nek... azóta érkezett hozzászólás, elnézést kérek.
2013. nov. 30. 01:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!