Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vele maradnal?

Figyelt kérdés
Komolytalanul indult a dolog, de most mar 2 eve egyutt vagyunk. Most kiderultek a multjarol durva dolgok, hazudott nekem. Plusz amikor meg nem volt komoly akkor is csinalt dolgokat, pl penzert szexualis szolgaltatast nyujtott, meg a kapcsolatunk elejen is. Ezek utan ott kellene hagyni, de eddig nem derultek ki ezek a dolgok, es mar csaladalapitasban gondolkoztunk az utobbi idoben. Ugy erzem hogy jo anya lenne, odaado. Egy ilyet lenyelnetek? Azt mondja soha nem csalna meg, szeret es velem akarja leelni az eletet. Hiszem neki, csak a hazugsagait, dolgait a multban nem tudom hogy dolgozzam fel. Hogy tegyem magam tul rajta? Egyaltalan tul lehet e?

2013. nov. 30. 07:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A 2 evben(persze az elejen nem) naprol-napra folyamatosan bizonyitotta hogy szeret. Az elso normalis kapcsolatom ez, magasan a legerettebb mindkozul. Ez a dolog viszont nagyon gaz, es a kerdesre valaszolva eloszor megcsalasnak nyilvanitottam es szakitofelbe voltunk. Ha ez konkret megcsalas lett volna akkor most nem lennenek ketelyeim, nem is agyalnek hogy mi legyen mert ott azonnal vege lett volna. Talan van kulonbseg a ket dolog kozott, de attol meg ugy erzem megalazott es felek megteszi megint kesobb. Mi van ha ott hagyom es hibas dontest hozok? Lehet ekkorat valtozni? Sajnalom hogy a noi hozzaszolok lelkebe gazolok de nezz mar ki a mai vilagba! Akinek nincs penze az gondolkodas nelkul megtenne. Lehet a 10/9 meg enyhe is. Aki meg gazdag az meg olyan nagy kepu hogy szoba nem all egy normalis de szegenyecske sraccal. De korrekt leszek es leirom hogy mi sem vagyunk kulonbek, csak ferfiprostira nincs akkora kereslet. Lehet alszenteskedni, attol sajnos ilyen a vilag. Szoval ha nekem ezt bevallja az elejen, es azt mondja hogy innentol csak te vagy azt elfogadtam volna.
2013. nov. 30. 09:36
 12/13 anonim ***** válasza:

A te döntésed, te érzed, hogy szeret-e vagy nem. De nem könnyű döntés az biztos.

Amúgy nem vagyok álszent. A 10/9 nevetséges önnyugtatás, te is tudod. De ne általánosítsunk azért. Én például, ha semmi de semmi pénzem nem lenne (jelzem most se vagyok gazdag, sőőőt) inkább koplalnék vagy kéregetnék, bármi, de a testemet nem adnám oda pénzért, mert utána szerintem megölném magam a szégyentől és az önutálattól, vagy belekattannék. De ez én vagyok, és ahány nő, annyi féle. És engem meg semennyire nem izgat, hogy a férfinak mennyi pénze van. Lehet, h ez ritkaság, de az nagyon szomorú akkor.

Szóval ha szerinted ez így oké, akkor elnézőnek kell lenned, és bíznod kell benne. Mindenesetre remélem jól döntesz majd. :)

2013. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez nem onnyugtatas, ugy gondolom hogy egy internetes oldalon arc es nev nelkul miert ne irhatnank le amit gondolunk. En a te 9,999es atlagodat naivitasnak neveznem, es tenyleg nem akarlak bantani. Ha ez igy van ahogy leirtad, nagyon remelem hogy meg is maradsz ilyennek es ne hagyd hogy mas iranyba forditsanak esemenyek, emberek. Viszont en ugy gondolom/ tapasztaltam hogy te a kisebbseg vagy, nagyon elkeserito ahogy erkolcsileg generaciorol generaciora egyre kozelitunk a nullahoz. A k.urvatol se sokkal jobbak azok a nok akik a vagyonos faszikra mennek, annyi a kulonbseg hogy nincs konkretan lefixalva hogy ennyiert fogsz ezt csinalni, de a vege ugyan az, a penzeert fogja odaadni magat a draga akarhogy is szepitjuk. Mar szinte csak ilyet latni, nezhetunk barmilyen korosztalyt, megyunk lefele a lejton sajna. En tudom hogy mit tett, es nem mentegetem de nem vagyok benne biztos hogy talalnek megfelelobb partnert nala. Allhat e be ekkora valtozas egy embernel, jelen esetben a ribi baratnom tenyleg megvaltozhatott e ertem vagy ez visszafog meg koszonni? Es akkor egy oszinte kerdes a vegere: Nem vagyok gazdag, sem kozponti figura, nem is igazan vagyok tarsasagi ember, kicsi a f.arkam es sokszor bunko vagyok vele. Ha akkora penzre/f.aszra ehes r.ibanc akkor ezek ellenere miert van velem? Miert erezteti velem hogy en vagyok a mindene? Miert nemhagyott mar reg ott?
2013. nov. 30. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!