Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú és eddig ki nem állhattam de most valamiért nagyon bejön 1 évvel idősebb nálam és tavaly állandóan nyírtuk egymást idén meg ha szembejön velem vagy eljön mellettem akkor általában rám mosolyog és valamikor azt veszem észre hogy bámul és ha odanézek egyből elkapja a fejét de ez már régen volt mostanában inkább tartja a szemkontaktust magyarul szemezünk,régen kb 4 évvel ezelőtt még tök jóban voltunk de már nem barátnőim szerint tuti bejövök neki de szerintem ez kevés ahoz bocsi hogy hosszú kett :D
2013. nov. 30. 09:24
 1/2 A kérdező kommentje:
* ahhoz * lett pardon :D
2013. nov. 30. 09:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Meglehet.

Menj oda hozzá és elválik.

2013. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!