Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gru # kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha szerelmes vagyok egy lányba, akiért bármit megtennék és igyekszem mindig a kedvébe járni, viszont az ő részéről több van, mint barátság de kevesebb, mint szerelem? (csak igy zárójelbe, hogy tetszem neki)

Figyelt kérdés
Szerintem mások is vannak vagy voltak ilyen helyzetbe és azt szeretném tudni, hogy mire számitsak. Már kétszer visszautasitott és akkor egy időre nem beszéltem vele, kizártam a légteremből, persze ezt nagyon nehéz volt megtennem. Most meg ő irt nekem, hogy megbánta amiket mondott és jó lenne ha megbocsátanék, valamint barátok maradnánk, nagyon jó barátok. Erre én azt mondtam, hogy megbocsátok, de tudnia kell, hogy én egy ilyen barátságot nem tudok elképzelni egy lánnyal, valamint még mindig nagyon szeretem és jó lenne, ha újra átgondolná. Erre ő azt mondta, hogy jó és próbáljuk meg. Én igyekszem mindent megtenni, hogy működjön a dolog, de nem tudom mi lesz belőle. A válaszokat köszi előre is!

#barátság #de kevesebb #mint szerelem.
2013. nov. 5. 22:25
 1/2 anonim válasza:
hasonlóba voltam. igazábol nem lett semmi köztünk. azóta is próbálkozok. bízván abba hogy majd talán egyszer..:-D
2013. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom te hogy voltál vele, de én befejeztem. Vasárnap este azt mondta megakarja próbálni velem. Elvárta, hogy minden nap hivogassam és szerdán többszöri hivás után egyik barátnője veszi fel, aki azt mondja, hogy éppen egy fiúval randizgat. Később kiderült, hogy aznap 2 fiúval is randizott. A szemét kis ....

Aztán mikor rákérdezek elkezd habogni összi-vissza és hogy sajnálja bla-bla. Erre én azt mondtam neki, hogy akkor sajnáljon engem, amikor a engednek le a siromba!

2013. nov. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!