Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit tennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennetek, ha rolatok lenne szo?

Figyelt kérdés

3 es fel hete vagyunk egyutt baratommal, de eddig csak egyszer talalkoztunk suli utan, en is elfoglalt vagyok, o is. Suliba neha odamegyek hozza, de nem akarom elszakitani a barataitol, nem akarok allandoan a nyakan logni. De hianyzik. Mostanaban facebookon se beszelunk annyira. Szerintetek ilyenkor mi a teendo? Tudom, hogy meg friss kapcsolat de..

Köszönöm a valaszokat elore is.



2013. nov. 30. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12-13 éves vagy? ez nem kapcsolat
2013. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő mennyit keres téged?
2013. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

omg...

barat az ilyen?

nekem van egy csaj, ha tehetnem vele lennek mindig.

facen meg alap hogy keresnem ha tetszik vagy ilyesmi

2013. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

16 evesek vagyunk. Kapcsolatnak kapcsolat, mert ha egyutt vagyunk akkor meg el se lehet minket szakitani.:)

Hat szerintem ugyan annyira keressuk egymast, talan en tobbet. Neki nagyon sok baratja van, en csak 2 es fel honapja vagyok ebben a suliban.:)

2013. nov. 30. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Cicaful, en sokkal tobbet lognek veled, ha szeretnelek...
2013. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így akkor sem kapcsolat. Én suliba járok, emelett dolgozom, valamint a csaladomra és a barátaimra is időt kell forditanom, mert ebbe az osztályba már nincsenek olyan jó barátaim. És persze a szerelmemre is van időm, az igaz hogy fáradt vagyok nagyon sokszor, de kivitelezhető:)
2013. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

9-tol 3-4-ig suliba vagyok, utana megyek az edzoterembe es hazasetalok. Olyan fel 6-ra erek haza. Ilyenkor tanulnom kell mert ket sulit vegzek egyszerre mert meg akarom szerezni a magyar eretsegit (jelenleg Angliaban tanulok) Szoval ez igy nagyon nehez..:(

Es kerlek ne mondjatok h nem szeret mert akkor itt rogton elbogom magam:D nem vagyok kis naiv szoval akkor nem jottem volna ossze vele, ha tudnam h nem kölcsönös.:)

2013. nov. 30. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Drága, én is érettségire készülök, emellett dolgozom. Utolsó vagyok egyébként. De ha mást nem, akkor a barátom elémjön a melóba. Sokszor van például az, hogy nála megtanulok, aztán utána megyek haza. Persze nem csak tanulunk, de ez már mellékes...:D Szóval nem szeret téged ez a srác, de ezen át kell esni, nekem is volt már ilyen kapcsolatom és nagyon szar egy érzés volt...
2013. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miert kell egybol ezt mondani? 3 hete vagyunk egyutt nem 3 eve. Gondolom ti hoszabb ideje vagytok egyutt.
2013. nov. 30. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő is épp így gondolja,csak ő meg arra vár,hogy te keresd.Talán ő se akar nyomulósnak tűnni.A legtöbb kapcsolatban z a probléma,hogy nem egymással beszélik meg,ha valami bántja őket.Én azt mondom,hogy csak akkor kapsz pontos választ,hogy tőle kérdezed meg.
2013. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!