Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ezt mondta a barátom?

Figyelt kérdés

Már folyton a szilveszteren gondolkozik.

A barátai szerveznek egy kisebb bulit, napok óta azzal nyaggat,hogy oda menjünk. Mondtam neki, hogy de még nem biztos semmi, nem tudok neki pontos választ adni, mert kétséges az út,hogyan jutok el olyan messzire, plusz szüleim még nem biztos,hogy elengednek. Mondtam,hogy még meglátjuk, lesz még más hely is azon kívül.

Erre ő nagyon idegesen azt mondta,hogy de miért nem akarok oda menni? Nem akarok vele szilveszterezni? Ha meg nem megyek vele sehova 'akkor miért vagyunk együtt'

Szó szerint ezt kérdezte.NAgyon meglepődtem. Ennyi lenne neki a kapcsolat, hogy együtt elmenni valahova?

Ráadásul semmi rosszat nem mondtam,csak hogy az még megválik hova menjünk. Ezek szerint ő csak oda szeretne menni? Vagy szerintetek miért kérdi ezt így?://


2013. nov. 30. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy veled együtt akarja tölteni a szilvesztert. Az nem normális, hogy te ezt nem akarod.
2013. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hàt igen.....ezek àm az èlet nagy problèmài! remèlem 5-10 èv mùlva lesul a pofàdròl a bor, ha visszaolvasod.
2013. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de én is vele szeretnék minden áron! Nem erről van szó.

Miért erőlteti, hogy pont oda menjünk? Lesz a környéken még hely, ahova engem simábban elengednek,mert az, ahol ő akarja messze van és itthonról azért nem engednek el akárhova.

2013. nov. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!