Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen sosem volt barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen sosem volt barátom. Ez rossz dolog?

Figyelt kérdés
Ennyi idősen nem érzem magamat fiatalnak egy párkapcsolathoz, és úgy gondolom, elég érett is lennék hozzá. Persze lehet, hogy ennyi idősen mindenki így gondolja, ezért kérem a tanácsotokat. Nem igazán megy az ismerkedés, életemben három emberrel randiztam, de sosem lett belőle semmi. Sosem volt meg a szikra, ami miatt inkább hagytam az egészet, de igazság szerint szeretném, ha lenne valakim. Ez a korom miatt van?
2013. okt. 5. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem rossz dolog :)
2013. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 16 elmúltam már amikor összejöttem az első barátommal :)
2013. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem azzal van gondom, hogy másoknak van már, hogy esetleg tapasztalatlan vagyok... Egyszerűen hiányzik valaki mellőlem. Mondbatjuk úgy is, hogy szeretet hiányom van. :)
2013. okt. 5. 23:41
 4/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Kérdező nem te vagy az egyetlen. ;) De az igaz szerelem majd jön magától amikor nem számítasz rá. 16/f
2013. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :)
2013. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lejött-e a kérdésemből, szerintem egyszerűen csak nem tudtad értelmezni: Nem ismerkedem könnyen, ebből pedig az következik, hogy az interneten Ismeretlen emberekkel sem fogok, aminél egyébként alapból értelmesebbnek tartom magam.

Azt még leírnám, hogy a 11 beérkező privát üzenetem egyikére sem válaszoltam. Ha éppen írni készültél egy "Szeretnél ismerkedni?" Témájú üzenetet, kíméld meg magad, és engem is. Nem itt keresek társat, sőt, ezek után meggondolom, hogy érdemes-e. :) Az eddigi hasznos válaszolóknak köszönöm!

2013. okt. 5. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Nekem válaszoltál egyedül ezek szerint. thanx :)
2013. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amik nem "járunk? / ismerkedünk? / hol lax (????)" témájúak, azokra természetesen szívesen válaszolok.
2013. okt. 6. 00:20
 9/10 Intoxcation ***** válasza:

Egyszerűen máshol azt látod, hogy mindenki 14 évesen már pasival járkál, ezért azt gondolod, számodra "ciki" az, hogy nem volt barátod. Megmondom:

Ez egyáltalán NEM ciki. SŐT!

Mindig többre tartom/tartottam azokat a lányokat, akik inkább várnak addig, míg elég érettek lesznek egy értelmes párkapcsolathoz, nem pedig a "Hány lájk van a profilképeden" típusú ismerkedéssel közeledik. Lehet, hogy úgy gondolod, érett vagy már ehhez, de hidd el, inkább megéri várni, és mondjuk 17-18 évesen összeszedned egy barátot, mint véletlenül belebotlani egy hasonló korú (14-15-16) éves fiúba, aki teljesen éretlen, ami által elmegy szinte az élettől is a kedved, és a későbbiekben már nem is fogsz keresni senkit. A fiúk mindig később érnek, így a saját korosztályodban nem igazán fogsz olyat találni, akit "magad mellé" gondolsz, fejben. (természetesen van, csak azok mindig elbújnak...)


Nincs olyan ember, akinek "megy az ismerkedés", egyszerűen magabiztosnak kell lenned. Amíg úgy állsz hozzá, hogy "úgy sem fog sikerülni", "úgy is elhajt", stb, akkor biztosan be fog következni. Mindig úgy állj hozzá, hogy én odamegyek, és minden sikerülni fog. Amíg ennyi magabiztosság nincs benned, addig nem állsz készen egy komplett kapcsolatra.


Amit írtam, semmit sem bántásból, csak tanácsból, mivel téged tartalak annyira értelmesnek (a mai lányokkal ellentétben), hogy megfogadsz pár tanácsot.

2013. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, akkor biztos rossz dolog.
2013. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!