Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hátrány a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hátrány a magasság vagyok csak én érzem annak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 180 cm és 64 kg.Eleinte nem éreztem gondnak a magasságom de most már egyre inkább és nagyon megutáltam a hosszú lábam mert hátránynak tartom főleg pasik terén.Egész életemben sportoltam most is futok úszok vívok és nagyon szeretek motorozni is.Nem tudom miért de már úgy vagyok sokszor hogy műtsék meg a lábam vagy bármi mert nagyon nem szeretem,gyűlölöm.Srácok nektek mi a véleményetek? Hasonló magasságú lányok ti hogy vagytok ezzel? Hogy fogadjátok el ezt az "átkot"?

2013. nov. 30. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmmmm hosszu-hosszu laaaab :3
2013. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pasik terén nem könnyü de hidd l vannak még magas pasik, csak körbe kell nézni
2013. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne változtass, nekem bejönnek a colos lányok is
2013. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hülye vagy?! 195 centis fiúként évek óta ilyet keresek... ez áldás, nem átok :)
2013. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bírom a magas lányokat.


196/22/F

2013. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem az észrevételem hogy minden srác alacsony lányt keres mert "aranyosabbak,szeretgetni valóbbak" pedig magas lányok is éreznek,szeretgetésre vágynak...és utcán is bámulnak rosszabb esetbe még ilyen reakciót is kapok hogy "nézd azt k*va" xdddd
2013. nov. 30. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Te csak ne panaszkodj nőként a 180cm-el. Mi "férfiként" a 170cm-el 1000-er jobban megszívtuk. Férfiszámba sem vesz a nők 98%-a, főleg az alacsony 155-160cm-es nők. A társkeresőkön meg kell nézni, hogy mik az igényeik, 175cm a nagyon minimum, úgy hogy a nő 150cm. A legtöbb alacsony nő mellett 180-190cm-e férfit látok. Szóval akik egyedüllétre vannak ítélve azok az alacsony férfiak, és nem a magas nők. A 170cm vagy fölötti nők meg észre sem veszik az ilyen 170cm körüli törpéket, de ezt meg lehet érteni. 25/f
2013. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenél,mert olyan magas vagy,mint én.
2013. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat írjatok még:) kedves utolsó megértem őszintén én is nálam valamivel magasabb srácot keresek mert az ha egy magasak vagyunk az kényesebb mert akár egy cipő miatt is magasabb lehetek már és az kicsit kényelmetlen.
2013. nov. 30. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, én csak 175 centi vagyok, de megértelek téged. Engem is sokáig zavart, hogy mindig én voltam a legmagasabb lány az osztályból. Info szakiskolában volt 1 srác ,Középiskolában 2 srác az osztályból aki magasabb volt. Majd a jogi szakiskolában is volt 1 aki magasabb volt nálam. és kb ennyi.


Szerencsére volt magasabb pasim ahogy telt az idő, 190, 180, kétszer 195 centis, és a férjem 190. Nekem ő pont jó.:)


Szóval fiatalabbként én se szerettem a magasságomat, de már igen:)


Szerintem később , ha lesznek magas pasik akik körülvesznek, már te is máshogy fogod magad érezni.


Egyébként pl az én nővérem 180 centi (32 éves) és ő szeret magas lenni.


27/N

2013. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!